Auton Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.  2000 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu.

2001 yılında,  Almanya 'da car sektöründe yüzyılın en iyi markası seçilen  SONAX' ın Türkiye, Azerbaycan, Kuzey Irak ve Kuzey Kıbrıs bölgeleri genel  Distribütörlüğü ’nü aldı.

Aynı yıl  kendisinin geliştirdiği  SONAX Uygulama Merkezi Konsepti projesi  kapsamında   araç temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin  Alman standartlarına göre sunulduğu SONAX Profesyonel car care  uygulama merkezi bayiliğini  Türkiye' de  hayata  geçirdi ve 10 yıl  gibi kısa bir sürede 100 bayi ye ulaşarak  büyük bir başarı elde  etti. Bu başarı sayesinde SONAX Almanya GmbH tarafından 2007 yılında, SONAX’ın  Dünya'daki 103 distribütörü arasında, birincilikle ödüllendirildi.

2013 yılında  Amerika' da Cam güneş ve güvenlik filmler üreticisi, Amerika' nın  best brand   cam filmi markası  olan  ASWF  ( Amerikan Standard Window Film ) ' nin Türkiye genel distribütörlüğünü de  bünyesine a katan  Auton A.Ş. Kurumsal yapısı, profesyonel ekibi, hızlı karar alma  yeteneği ve mükemmeliyetçi yaklaşımının yanı sıra  çalışanları, bayileri ve müşterilerinin memnuniyetinden doğan sinerji ile büyümesini sürdürmektedir.

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris