FORGOT YOUR DETAILS?

19. SONAX – AUTON BAYİ TOPLANTISI İSTANBUL’ DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton Otomotiv A.Ş. 19. Geleneksel Bayi Toplantısını 09 Mart 2019 tarihinde İstanbul Elite World Asia Hotel’de gerçekleştirdi. 2018 yılının değerlendirildiği ve 2019 yılı planlarının paylaşıldığı toplantıya katılım ve ilgi oldukça yoğundu.

Auton kurulduğu ilk yıldan itibaren geleneksel olarak gerçekleştirdiği bayi toplantılarına bu yıl da bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadı.

Araç bakım sektöründe Türkiye pazar lideri olan Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton Otomotiv AŞ 09 Mart tarihlerinde gerçekleştirdiği Sonax Yıllık Bayi Toplantısında bayileriyle birlikte 2018 yılını değerlendirme, 2019 yılı planlarını paylaşma imkânı buldu.

Toplantı Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton A.Ş. Genel Müdürü Mahmut Yoloğlu tüm katılımcılara hitaben açılış konuşması ile başladı.

Auton Sonax Türkiye Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu 2019 yılında yaşanan ekonomik daralmayı, işimize daha çok konsantre olmak, daha çok çalışmak , müşteri memnuniyet ve sadakatine önem vermek ve daha esnek bir işletme politikası uygulamak suretiyle aşabileceklerini ifade ederek daha önceki ekonomik krizlerden nasıl daha güçlenerek çıktılarsa , bu dönemdeki daralmadan da aynı şekilde daha güçlenerek çıkacaklarını belirtti.

Sonax Avrupa Satış Müdürü Mr Leonardo Gingsberg Sonax’ın Almanya pazarlama ve sponsorluk faaliyetleri hakkında bilgi verdikleri bir sunum yaptı. Sonax Türkiye Auton’u başarılı faaliyetlerinden dolayı tebrik ettikten sonra ,2019 yılında piyasaya arz edilecek yeni Sonax ürünlerini bayilerimize tanıttı.

Hemen ardından Auton Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Başaran 2018 yılında açılan Sonax Uygulama Merkezlerini tanıttı, işletme sahipleri hem kendilerini tanıtma hem de işletmeleri ve hedefleri hakkında bilgi sunma imkânı bulmuş oldu.

Toplantı Bülent Başaran’ın 2018 Sonax Uygulama Merkezleri faaliyetlerini anlatan sunumu ile devam etti. Ardından Auton’un 2018 yılında gerçekleştirdiği Sonax pazarlama, tanıtım ve satış faaliyetleri, detaylı olarak paylaşıldı. 2019 yılı için bayilerle birlikte karşılıklı görüş ve değerlendirmelerin yapıldığı toplantı, 2019 yılı için umutlu beklenti ve iyi temenniler ifade edildikten sonra hep birlikte Sonax aile fotoğrafı çektirilmesi ardından her yıl olduğu gibi dereceye giren bayiler Sonax – Auton’un en iyileri ödüllerini almanın heyecan ve mutluluğunu yaşadılar.

“En İyi Bayi ,“En İyi Satış” ve Özel ödüller olmak üzere üç kategoride Türkiye genelindeki 80 bayi arasında ilk 5’e giren bayiler ve Ayrıca 3 bayimiz de özel ödüle layık görüldü.

Ödül töreninde ödüle layık görülen tüm bayileri tebrik eden Sonax Türkiye Genel Müdürü Sayın Mahmut Yoloğlu, araç bakım sektöründe lider olmanın verdiği bilinç ve sorumlulukla Sonax Ailesi olarak daima hep birlikte emin adımlarla büyümeye, gelişmeye devam edeceklerini belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

En İyi Bayi Ödülleri

Sonax  İstanbul  Bayii Trend e ödülü ,  Genel Müdürümüz Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından takdim edildi.

 

Sonax İzmir Bayii Karşıyaka ya ödülü , Auton SSH Genel Müdürü Sn. Bülent Başaran tarafından takdim edildi.

Sonax İstanbul Bayii Altunizade ye ödülü , Sn. Alirıza Özgür tarafından takdim edildi

Sonax Uşak Bayii İskender e verildi.

Sonax İstanbul Bayii Met Kar a ödülü Sn.Baran Yoloğlu tarafından takdim edildi.

En İyi Satış Ödülleri

Sonax Denizli Bayi Özgür e ödülü , Genel Müdürümüz Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından takdim edildi.

 

Sonax İstanbul Bayi Trend e ödülü , Sonax Avrupa Satış Müdürü Sn. Leonordo Gingsberg tarafından takdim edildi.

Sonax İskenderun Bayi Küçüknaim e ödülü , Auton Eğitim Uzmanı Sn. Servet Uralkaya tarafından takdim edildi.

Sonax Bursa Bayi Gürsel e ödülü , Auton Genel Md. Asistanı Sn. Fatma Çakıcı tarafından takdim edildi.

Ödülü Sonax Konya Bayi Meram a verildi.

2018 Yılı Özel Ödülleri

Sonax Amasya Bayi Burak Otomotiv e ödülü , Genel Müdürümüz Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından takdim edildi.

 

Sonax Samsun Bayi Atakum a ödülü , Sonax Avrupa Satış Müdürü Sn. Leonordo Gingsberg tarafından takdim edildi.

 

Sonax Gaziantep Bayi Aksu ya ödülü , Sonax Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Sn. Bülent Başaran tarafından takdim edildi.

YUKARI