FORGOT YOUR DETAILS?

En ucuz Ferrari

En ucuz Ferrari! İşte fiyatı…

Ferrari en ucuz modeli Portofino’yu tanıttı. Araç önümüzdeki ay Frankfurt otomobil fuarında katılımcıların karşısına çıkacak.

En ucuz Ferrari! İşte fiyatı...

Ferrari piyasadaki en ucuz Ferrari olacak Portofino’yu tanıttı. Portofino’nun satış fiyatının 200 bin doların altında olması bekleniyor.

3.9 litrelik V8 motora sahip Portofino 592 beygir gücünde olacak. Araç 0 kilometreden 100 kilometreye 3.5 saniyede çıkabilecek.

Aracın ulaşacağı maksimum hız 320 kilometre olacak. Portofino’nun tasarımı Ferrari’nin iç bünyesinde yapılırken aracın içindeki 10.2 inçlik ekran dikkat çekiyor.

18 farklı yöne ayarlanabilen ön koltuk sürüş komforunu üst düzeye çıkarırken yeni rügzar yansıtıcıları aracın içine giren sesi önceki modellere göre yüzde 30 daha azaltmış durumda.

Portofino’dan önceki en ucuz Ferrari, California idi. California modellerinin fiyatları 200 bin dolardan başlıyor.

NEDEN SONAX ?

Neden Sonax?

60 yılı aşkın bir süredir SONAX markası, Almanya’da üretilen yüksek kaliteli otomobil bakım ürünleri için eşsiz bir kalite ile eşanlamlı olmuştur. 

Hoffman Ailesi 11 Mayıs 1949 yılında, Almanya Neurburg’da şirketin temellerini atarken, Almanya araba sektörünün yakın gelecekte parlayacağını öngörmüştü. Bu sayede marka sonrasında ‘’SONAX’’ olarak yüzyılın markası seçilecek, ‘’Sona’’ markası altında kaliteli araç bakım ürünleri sunmaya başladı.


Bütün tarihi boyunca pazarın ihtiyaçlarına duyarlı olan Sonax, günümüzde aracın manuel (el ile) iç ve dış temizliğinde ihtiyaç duyulabilecek bütün ürünlere sahiptir. Sonax’ın ürün yelpazesi aynı zamanda Profesyonel araç bakımı için gerekli temizleme ve bakım ürünlerini de kapsar.

 

 

 

Sanayi ve garaj kullanımı ve aynı zamanda mekanik otomobil bakımı için üretilen özel ürün serileri Sonax’ın ürün yelpazesini tamamlar.

Ürünlerin kaliteleri ve kabiliyetleri, yapılan birçok başarılı test ile tekrar tekrar kanıtlanmıştır ve. Almanya’da, sürücüler arasında araç bakım kategorisinde en yüksek saygınlığa sahip marka seçilmiştir. Almanya’nın önde gelen araç bakım dergileri ‘’auto motor und sport’’ ve ‘’AutoBild‘‘ tarafından düzenlenen anketler de Sonax defalarca kazanan ilan edilmiştir.

Sonax birbiri ardına testlerde en yüksek puanları elde etmiş ve art arda defalarca‚ ‘‘Yılın En İyi Markası‘‘ unvanına laik görülmüştür.

 

 

 

Sonax’ın Almanya da yüzyilin markası seçilmesinin en önemli nedenlerinden biri de Sonax’ın sürekli inovasyon yapan bir şirket olması; yani teknolojini sürekli yenilemesi pazarın ihtiyaçlarına göre yeni ürünler geliştirmesi ve üretmesidir.

 

 

Örneğin boya koruma ürünlerine baktığımızda 2000 yılından bu güne kadar gecen 17 yıllık sürede Sonax hem professiyonel hemde Ml.Ürünlerde cok sayıda yeni ürün geliştirmiş ve pazara sunmuştur. Prof. Ürünler arasında, Hard Wax, Extreem Paint Protect, Premium Class, Nano Paint Protect, Hybrid Net Shield ve hepimizin büyük bir keyif ve gurur duyduğumuz Sonax seramik kaplama ( SCC 36).

Sonax sadece ürünlerde değil, bu ürünleri hizmete dönüştürmede ve hizmet çeşitliliğini geliştirmede de bu inivasiyonu hayata geçirmiştir. Örneğin boya koruma hizmetlerimiz yeni geliştirilen ürünlere göre değişmiş, yeni boya koruma hizmet tanımları yapılmış, yeni boya koruma hizmetlerimiz Sonax müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Bu noktada sizlerin de takdir edeceği üzere Sonax’ı rakiplerden ayıran en önemli farklardan biri her bir boya korumanın mutlaka kendi ismiyle anılan ürününün olmasıdır.

 

 

 

 

Öte yandan Sonax’ın yüzyılın markası seçilmesinin en önemli bir diğer nedeni Sonax markasının insan sağlığı ve çevreye verdiği önemdir. Örneğin bu nedenle son iki yılda profesyonel ürünlerin büyük bir kısmını su bazlı olarak üretilmeye başlamıştır.

 

Bütün Sonax ürünleri hala Almanya Bavaria’da, Donau nehrinin üzerindeki Neuburg şehirdeki merkezinde geliştirilir ve üretilir. Bu hala Almanya’da üretimin canlı olduğunun ve ‘‘Made in Germany‘‘ kalitesinin bir kanıtı olarak görülüyor.

Şirket, 100’den fazla ülkeye ihracat yapıyor ve 4. Jenerasyonlu bir aile şirketi olarak statüsünü korumakta. 370’den fazla çalışanı ile dünyanın ileri gelen araç bakım üreticilerinden bir tanesidir.

Sonax her zaman için köklerine bağlı bir aile şirketi olmuştur. Hızlı karar alma süreçleri, motive ve kararlı çalışanları ve inovasyon isteği ve yeteneği ile karakterize edilebilir. Bu nedenle markanın gelecekte de müşterilerini son derece tatmin edebileceğinden emin olabilir.

12. Kez En İyi Marka Sonax

Sonax “auto motor sport” okuyucularının oyları ile “bakım ürünleri” kategorisinde son 11 senedir olduğu gibi bu sene de Almanya’nın en beğenilen araç bakım markası seçilmiştir. Bunun yanı sıra, “Auto Bild” ve “Auto Zeitıng” dergilerinin okurları da SONAX’ın zirvedeki kazanan marka olduğunu bir kez daha onayladılar.

Motosiklet, bisiklet kulüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu Moto Bike Expo fuarı, 25 Şubat 2016 tarihi itibariyle İstanbul Fuar Merkezin’de ziyaretçilerine kapılarını açmaya başladı…

Motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipmanlar sergilendiği fuarda , SONAX markamız ilk günden büyük ilgi gördü…

Türkiye’nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri ile 28 Şubat’a kadar devam edecek…

YUKARI