SONAX ÜRÜNLERİ ARAÇLARIN YANISIRA EV VE OFİS TEMİZLİK, BAKIM VE KORUMA İŞİNDE DE UZMAN

SONAX esas olarak araç temizlik, bakım ve koruma ürünleri alanında uzmanlaşmıştır. Ancak gündelik hayatın vazgeçilmez bir parçası olan araçlar özellikle otomobillerimiz toz, rüzgar, yağmur, çamur vb. gibi dış ortamların yanısıra yiyecek, içecek, çocuk, evcil hayvan vb. fiziki kullanımlar sonucunda ağır kir ve lekelere maruz kalır.
İşte SONAX ürünleri böylesine ağır kir ve lekelere maruz kalan aracın iç ve dışının temizlenmesi, bakım ve korunmasında dünyanın en kaliteli ürünü seçilmiştir.
Aracın içindeki materyallere baktığımızda bunları kısaca şöyle sıralayabiliriz: Kumaş, döşeme, halı, plastik, cam, vernikli ahşap vb. materyallerdir.
Aracın dışında ise vernikli boya yüzeyi, cam ve plastik, lastik materyaller yer alır.
SONAX ürünlerinin temel özelliği bu materyallerin yapısına, dokusuna ve rengine zarar vermeden yüzeydeki inatçı kir ve lekeleri derinlemesine mükemmel temizlemesidir.
SONAX kir ve lekenin yapısına göre ürün geliştirdiği için bu ürünler materyallere kesinlikle zarar vermez. Aracın içindeki materyaller aynen evlerde ve ofislerde de yer almaktadır. Kumaşlar, halılar, camlar, plastikler, lastikler, vernikli ahşaplar, plastik boyalı duvar yüzeyleri, vernik kaplı seramikler ve zeminler.

Gündelik hayatta kir, leke, mikrop ve virüslere maruz kalan araçların iç – dış temizlik ve bakımında uzman olan SONAX ürünleri ile otomobiller kadar yoğun ağır kir ve lekelere maruz kalmayan ev ve ofislerin temizlik ve bakımında daha mükemmel sonuçlar alınmaktadır.
Dolayısıyla profesyonel SONAX ürünleri ile evinizin ve ofisinizin mükemmel olarak temizlik ve bakımını yapabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki SONAX ürünleri TUV sertifikasına sahip olup, insan sağlığı ve çevreye asla zarar vermez.

SONAX ürünlerini ve diğer aksesuarları (koku vb.) SONAX Uygulama Merkezlerinde açılan SONAX Shoplardan temin edebilirsiniz.