Ekonomist-17-Ekim-2015SONAX, 1950 yılında Almanya’da kurulan ve bugün 93 ülkede hizmet veren dünyanın en büyük car care (oto bakım) şirketi. Türkiye’de de 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor. 2001 yılında SONAX’ın Türkiye Distibütörü Auton Otomotiv A.Ş., araç temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayan, SONAX Profesyonel Car Care konseptini hayata geçirdi. Türkiye genelindeki 85 SONAX Uygulama Merkezi, nano teknolojisinin yanı sıra geniş ürün ve uygulama portfoyü ile hizmet veriyor.

SONAX, Türkiye’de ilk yer aldığı yıldan itibaren bayilik sistemi ile çalışıyor.

Bir SONAX bayisi olmak için işletmenizin minimum 300 metrekare kapalı alanı olması gerekmektedir. Alt yapı çalışmaları sonrasındaki geri kalan (300 araçlık bir kuruluş stoğu, makine parkı, aparat ve avadanlıklar, tabela, basılı evraklar, eğitim, eğitim masrafları, personel kıyafetleri gibi işletme içerisinde kullanılacak herşey) kurulum paketi dâhilinde SONAX tarafından veriliyor.

SONAX Türkiye Distribütörü Auton A.Ş. Genel Müdürü Mahmut YOLOĞLU, 2016 yılında Türkiye pazarında %30 büyümeyi hedeflediklerini, böylece mevcutta 85 olan bayi sayısını 115’e çıkmasını hedeflediklerini” ifade etti.

 

 

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris