SONAX Türkiye olarak 2008 yılında tüm Türkiye genelinde başlattığımız ve bu yıl dokuzuncusunu düzenlediğimiz, SONAX ile özdeşleşen ve klasikleşen SONAX MTV Kampanyasını;  2016 yılı Ocak dönemi için Garanti Bankası ile işbirliği yapmış bulunuyoruz.

SONAX Türkiye Genel Distribütörü Auton A.Ş. ile Garanti Bankası ve Bonus kart arasında varılan mutabakata göre 2016 Ocak MTV kampanya koşulları aşağıdaki gibidir;

01-31 Ocak 2016 tarihleri arasında www.gib.gov.tr, www.bonus.com.tr, www.garanti.com.tr web adresinden ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube ve 444 0 333 Alo Garanti’den yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır. Kampanyaya dahil olan Garanti Bankası kredi kartları; Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING  Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari karttır. Diğer bankalara ait Bonus kartlarda kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yaralanabilmek için Garanti Bankası kartlarıyla www.gib.gov.tr web adresinden yapılan MTV ödeme dekontunun yetkili SONAX Uygulama Merkezine ibraz edilmesi gerekmektedir. Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanya müşteri bazında yapılacak olup, bir müşteri tüm kartlarıyla toplamda bir kez kampanyadan faydalanabilir. Kampanya var olan başka bir SONAX kampanyası birleştirilip kullanılamaz.

MTV kampanya ödemelerini Bonus kart ile yapan kart sahiplerine özel SONAX ’tan 360 TL değerindeki Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması Bonus’a özel %50 indirim ile 180 TL olarak uygulanacaktır. MTV ödemelerini Bonus kart ile yapan ancak SONAX Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Hizmetinden yaralanmayı tercih etmeyen kart sahiplerine bu döneme özel olarak SONAX Uygulama Hizmetleri fiyat listesinde yer alan hizmet başlıklarından birinde %20 indirim uygulanacaktır.

SONAX Hybrid Boya Koruma hakkında ayrıntılı bilgi SONAX web sitesinde Müşteri Aydınlatma bölümünde yer almaktadır. (SONAX Hybrid Boya Koruma)

Kampanya 01 - 31 Ocak 2016 tarihinde yapılacak MTV ödemelerinde geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında yapılan ödemelere ait dekont ile 29 Şubat 2016 tarihine kadar yetkili SONAX Uygulama Merkezinde kampanyadan yararlanılabilir.

Kampanyadan yararlanmak için “ Motorlu Taşıtlar Vergisi “ ödeme dekontuyla birlikte size en yakın SONAX Uygulama Merkezinden randevu alıp başvurmanız gerekmektedir. (En yakın SONAX Uygulama Merkezi)

Kampanya 01 Ocak-29 Şubat 2016 tarihlerinde SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir. Long (Minibüs, Jip, SUV, Panelvan E Sınıfı ve üzeri) araçlarda %20 fiyat farkı uygulanır.

Mtv-Ocak-2016

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris