Boya yüzeyinde hangi çizikler giderilir, hangi çizikler giderilemez?
Araçın boya yüzeyinde dış etkenlerden ve yanlış yıkama sonucunda (fırça ile yıkama, otomatik yıkama vs.) çizikler oluşur. Bu çizikler güneş ışınlarını kırdığı için boya yüzeyini deforme eder ve matlaştırır. Çizikler aracın boyasına ve çiziklerin derinliklerine göre SONAX’ın geliştirdiği ürün ve uygulama teknikleriyle giderilir.

Araç vernik yüzeyinde oluşan kılcal çizikler ile boya yüzeyinde oluşan yoğun ve derin çiziklerin tamamı SONAX’ın her bir çizik için geliştirdiği Nano teknoloji ürürnü olan, Nano çizik giderici ürünler, sarı sünger ve polisaj makinası (600 -1200 devir) kullanılarak boya ve vernikten kat almadan tamamen giderilir.

Derin çizikler
Boya yüzeyini aşarak boya astarına dayanan derin çizikler, giderilmisi en zor çiziklerdir. Bu çizikler SONAX’ın derin çizikler için geliştirdiği “Çizik Giderici Pasta” ürünü ve uygulama tekniği sayesinde minimum seviyede giderilir.

Boya yüzeyinde oluşan çizikler
Verniği geçip boya yüzeyine dayanan (30 mikronu geçen) çiziklerin tamamı SONAX’ın çizikler için geliştirdiği, “Nano Çizik Giderici Cila-1” ürünü ve çizik giderme tekniği sayesinde tamamen giderilir.

Vernik yüzeyindeki kılcal çizikler
SONAX “Nano Çizik Giderici” Vernik yüzeyindeki çizikleri gidermek için geliştirilmiştir. İçerdiği Nano cila partükülleri sayesinde cila, çizikler üzerinde yoğun bir tabaka ve dolgu oluşturarak çizikleri giderir.

Saca Dayanan Çizikler
İnsan tırnağının rahatlıkla takılabileceği, saca dayanan çizikler hiçbir suretle cila ile giderilemez .

 

 

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris