Net Görüş sürüş emniyeti için önemlidir.

Karanlık ve soğuk olan yılın bu zamanları sürüş emniyeti için daha fazla mücadele gerektirir. Net görüş sağlamak önemlidir, bu yüzden iyi bir cam temizleme sistemi anahtar emniyet önlemidir.

Sıcaklıklar hala tek haneli eksi derecelerdeyken, aracınızı “ kışa“ hazırlayın.

Çeşitli üreticilerin silecek sıvı katkı maddeleri üzerinde yapılan bir dizi testte, SONAX Antifrizli Cam Suyu ( SONAX Anti Freeze & Clear View ) birçok kiri sadece birkaç silmede gidererek mükemmel sonuçlar vermiştir. Bu önemlidir, çünkü 90 km hızdaki 4 saniyelik görüş engeli 120 metrelik “ uçan perde “ demektir.

SONAX Antifrizli Cam Suyu ( SONAX Xtreme Anti Freeze & Clear View ) Nano Pro kış boyunca en iyi temizleme gücü sağlamıştır. Bunu Almanya’nın lider otomobil dergisi olan “ Auto Bild “ Aralık 2010 sayısında doğrulamıştır. “ Auto Bild “ 12 değişik ürünü ele almıştır. Testlerde en iyi sonucu “ SONAX Antifrizli Cam Suyu “ ( SONAX Xtreme Anti Freeze & Clear View ) elde etmiştir. Tamamen kirli yüzeyleri etkili biçimde temizlediği için “ SONAX Antifrizli Cam Suyu “ ( SONAX Xtreme Anti Freeze & Clear View ) sadece cam temizleyici olmasına rağmen “ Çok İyi “ bir sonuç elde etmiştir.

“ SONAX Antifrizli Cam Suyu “ ( SONAX Xtreme Anti Freeze & Clear View ) sadece konsantre bir ürün değil, aynı zamanda uygun bir hazır karışım bir üründür. Sürücüler ilkbahar ve yazın sıcaklıklarla uğraşmak zorunda kaldığında, SONAX Antifrizli Cam Suyu ( SONAX Clear View ) 1 : 100 çok iyi bir sürüş emniyeti sağlar.

Ürünün optimize edilmiş temizleme etkisi sayesinde sadece birkaç silişle mevsimsel kirlerin hepsi temizlenir. Tüm bu ürünlerin kalitelerinin anahtarı diğer maddelerle uyumluluğudur. İçinde bulunan sert maddeler dolayısıyla ucuz ürünler boyada çatlaklara ve farlarda ışık dağılmasına yol açar.

 

 

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris