Sonax Yesil Genc Muhendis-001Sonax Yesil Genc Muhendis-002

İstanbul Bağcılar bayimiz SONAX Yeşil Uygulama Merkezi İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin yaptığı “Socrat” isimli güneş enerjisi ile çalışan aracına sponsor oldu ve aracın folyo kaplama, çizik giderme, parlatma ve boya koruma işlemlerini üstlendi.

“Socrat” ekibinin amacı, alternatif enerjiler konusunda toplumda farkındalık yaratmak ve yüksek verimlilikte elektrikli araçlar üretmektir.

Genç mühendis adaylarının Türkiye ve Dünyada birçok derece yaptığı ve ülkemizi başarılı bir şekilde temsil ettiklerini bütün Türkiye gözlemlemektedir.

“Socrat” isimli aracın kazandığı yarışlar ;

  • 2009 Formula-G Sıralama Turları Birincisi
  • 2009 Formula-G Yarış Birincisi
  • 2010 Formula-G Yarış Birincisi
  • 2011 Formula-G Sıralama Turları Birincisi
  • 2011 Formula-G Yarış Birincisi
  • 2011 Veolia World Solar Challenge Dünya 8.liği
  • 2012 Formula-G Yarış Birincisi
  • İstanbul-Ankara Otobanı Test Sürüşü


İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerine bu gayretli çalışmaları ve bayimiz SONAX Yeşil’e emekleri nedeniyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
www.sonaxyesil.com


Sonax Yesil Genc Muhendis-003

Kuzeyde Darwin şehrinden başlayan yarış yaklaşık 3021 km uzaklıktaki kıtanın güneyinde bulunan Adelaide şehrinde son bulmaktadır. Trafiğe açık yollarda gerçekleştirilen yarışta, çöllerden de geçen ekipler adeta bir dayanıklılık testine tabi tutuluyor. Dünya basınının da fazlasıyla ilgi gösterdiği bu yarış, mücadele, ekip dayanışması gibi unsurları içinde barındırmasının yanı sıra, maceracı kimliğiyle de oldukça dikkat çekmektedir.
www.worldsolarchallenge.org
 

Sonax Yesil Genc Muhendis-004


Abu Dhabi Solar Challenge hakkında kısa bilgi:
Abu Dhabi Solar Challenge, 16 – 19 Ocak 2015 tarihleri arasında dört etaptan oluşan, toplamda 1200 km’lik bir güzergahı kapsayan bir yarış olup Birleşik Arap Emirlikleri’nin  Abu Dhabi eyaletinde başlayacak ve yine Abu Dhabi’de son bulacaktır. Trafiğe açık yollarda gerçekleştirilen yarışta çöllerden de geçen ekipler adeta bir dayanıklılık testine tabi tutuluyor. Bu sene birincisi düzenlenecek olan ADSC, mücadele, ekip dayanışması gibi unsurları içinde barındırmasının yanı sıra, maceracı kimliğiyle de oldukça dikkat çekmektedir.
www.adsolarchallenge.org

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris