1.       Otomobilin kaput içindeki elektronik bölgeler su etkilerinden koruma altına alınır. Suya Karşı İzolasyon, Motorun elektronik bağlantı soketlerini MOS2 Koruyucu ve Yağlayıcı (339400) ürününü püskürterek bu bölgelerin su geçirmezliğini sağlanır.
2.       Motor odası içindeki metal aksamlar, kaput içi, radyatör, lastik ve hortumlar temizlenir. Sonax’ın motor temizlikleri için özel olarak üretilmiş Motor temizleyici ürünü ile aracın kaput içi ve motor odasındaki tüm aksamlar mükemmel bir şekilde temizlenir.
3.       Motor odası ve kaput içindeki temizlenen tüm aksamlar koruma altına alınır. Motor odası temizlendikten sonra durulanır ve hava ile kurutma işlemi sonrasında temizlenen kısımlar koruma altına alınır. Sonax Motor koruma işlemini diğer markalarda verilen hizmetten ayıran en önemli özellik Her Sonax Uygulamasında vurguladığımız gibi Kirlenmenin nevine göre ürünle temizleme ve temizlenen yüzeylerin cinsine göre koruma ürünüyle temizlenen yüzeyleri koruma altına alma mantığıyla çalışılmaktadır. Şöyleki koruma işleminde Motor üzerindeki plastic aksamlar Plastic Care ürünü ile hoş bir koku özelliğiyle koruma altına Motor üzerinde metal aksamlar koozyonu önlemek amacıyla MoS2 ürün ile koruma altına alınır.

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris