Kir ve Lekeler

Aracın içi yoğun gündelik kullanım ve/veya yağmur, rüzgar, evcil hayvan vb. dış fiziki etkenlerden kaynaklanan yağ, kahve, alkol, sigara, toz, çamur,

kıl/ tüy, istifra vb. doğal kir ve lekeler ile mürekkep, sakız vb. kimyasal ağır kir ve lekelerin yanı sıra yoğun mikrop, virüs ve bakterilere maruz kalır.

Aracın içine nüfuz eden tüm inatçı kir ve lekeler, Sonax’ın yıllarca süren AR-GE çalışmaları sonucunda kir ve lekenin niteliğine göre geliştirdiği ürünler sayesinde, içerdeki materyalin (kumaş, deri, vinil, plastik) dokusuna ve rengine zarar vermeden mükemmel temizlenir.

Araç İçi Döşemelerinin İnatçı Kir ve Lekelerden Temizlenmesi

Önce aracın içindeki vinil, deri ve kumaş kaplı tüm döşemelerin yüzeyine yapışan ve yukarıda belirtilen tüm lekeler, Sonax'ın döşemelerin cinsine ve lekenin niteliğine göre geliştirdiği leke sökücü ürünleri sayesinde döşemenin rengine ve dokusuna zarar vermeden çıkarılır.

Lekelerden temizlenen döşemelerin (Koltuk, tavan ve taban döşemeleriyle kapı panelleri) içine nüfuz eden tüm inatçı ağır kir ve lekeler Sonax'ın bu kir ve lekeler için özel olarak geliştirdiği ürünleriyle iyice yumuşatılıp çözüldükten sonra vakumlanarak döşemenin rengine ve dokusuna zarar vermeden derinlemesine mükemmel temizlenir.

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

Aracın havalandırma kanalları, klima kanalları, gösterge panelleri, ön çekmece cam fitilleri vb. tüm hassas ve ulaşılması zor bölgeler Sonax'ın özel olarak geliştirdiği temizleyici ürünler sayesinde bu hassas aksamlara zarar vermeden mükemmel temizlenir.

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir - Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

Aracın içindeki tüm plastik aksam ve  kaplamalar, Sonax'ın torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici ürünleri sayesinde derinlemesine temizlenerek ilk günkü görünümüne kavuşturulur ve koruma altına alınır. Sonax araç içi temizleyici ile mükemmel temizlenen deri ve vinil döşemeler Sonax deri temizleyici ve koruyucu ürünleri ile ilk günkü görünümüne kavuşturulur ve koruma altına alınır.

Bagaj İçinin Temizlenmesi

Aracın bagaj içi döşeme ve plastik aksamları (Stepneye kadar) Sonax'ın ağır kir ve leke sökücü ürünleri sayesinde derinlemesine mükemmel temizlenir.

Araç Camlarının Temizlenmesi ve Parlatılması

Aracın tüm camları Sonax'ın cam temizleme, yüzeysel çizik giderme ve parlatma ürünleriyle mükemmel temizlenir ve parlatılır.

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

Bilindiği üzere ozon tabakası atmosferde ve havadaki virüs, bakteri ve mikropları temizleyen oksijen molekülleridir. Sonax; doğanın temizleme gizemini oluşturan ozonu, dezenfeksiyon amacıyla aracın içine 20 dakika boyunca uygulayarak, aracın iç döşemelerine, ulaşılamayan bölgelere, hava kanallarına vb. nüfuz eden tüm mikropları, virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok eder. Dolayısıyla söz konusu virüs, bakteri ve mikropların yol açtığı araç içindeki tüm ağır kokuları (alkol, sigara, küf, mantar, evcil hayvan, dışkı ve ağır gıda kokusu vb.) kesin olarak giderir.

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris