SONAX Yesil Best Car Show 2014Sonax Yeşil Best Car Show 2014 fuarına katıldı. Otomobil meraklılarının buluştuğu modifiye araç fuarında spor otomobillerin, klasik otomobillerin ve modifiyeli otomobillerin yer aldığı fuarda otomobil aksesuarları ve ekipmanları sergilendi.

Auton’ un A.Ş. Genel müdürü Sayın Mahmut Yoloğlu ve Türkiye’nin en genç bayan ralli şampiyonu Burcu Burkut Erenkul SONAX Yeşil’in standını ziyaret ettiler. Burcu hanım sevenlerine standımızda imzasını verdi ve resimler çekildi.

Standımızda Sonax ürünlerinin tanıtımı ile birlikte bazı uygulamaların demoları yapıldı. Bu uygulamalardan bazıları çizik giderme, Boya koruma ve parlatma, Nano boya koruma, Hibrit boya koruma, Premium class boya koruma, Cam filmi, Kaput filmi, Mini hasar onarımı, Boyasız göçük düzeltme uygulamalarının demosu yapılmıştır. Yapılan demo uygulamalar ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görmüştür.

Samanyolu televizyon kanalı haber ekibi standımıza gelerek Çizik giderme,  Boya koruma ve Boyasız göçük onarımı uygulama demolarımızı çekim yaptılar. Sonax yeşil standımızda boya koruma uygulamalarının yanında Stant’dan ürün satışları gerçekleşti. Fuarda tanışmış olduğumuz ziyaretçilerden firmamıza gelerek boya koruma ve detaylı iç temizlik yaptıran müşterilerimiz oldu. Dört gün süren Best Car Show fuarında broşür katalog kartvizit dağıtıldı. Fuarda katılımcı firmalarla tanışıldı. Onlara hizmetlerimiz hakkında bilgi verildi. Birçok otomobil tutkunu gençlere bilgi verildi. Fuarda ziyaretçilerin dikkatini çeken konular Göçük düzeltme, Dolu hasarı mini onarım, Boya koruma, Cam filmi oldu. Ayrıca standartlarımızda Sonax renkli cila, Sonax deri koruma losyonu, Sonax cam çizik giderme, Sonax koltuk koruma, Sonax lastik parlatıcı, Sonax camsuyu gibi ürünlerin satışı gerçekleşti. Anadolu Expo fuar ticaret Ltd. Şti. tarafından 3-6 Nisan 2014 3.otomobil ses sistemleri jant lastik spor otomobil fuarı düzenlenmiştir. Fuara 8400 ziyaretçi katılmıştır katılımcı firmaların genel itibari ile organizasyondan ve ziyaretçi sayısından memnun olduklarını tespit ettik.

Standımızı ziyaret eden Auton Aş. Genel müdürü Sayın Mahmut Yoloğlu ve Türkiye’nin en genç bayan ralli şampiyonu Burcu Burkut Erenkul’a teşekkür eder başarılarının daim olmasını temenni ederiz. Fuarda bize katkı ve desteklerinden dolayı Otomobilden dergisi imtiyaz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Sayın İbrahim Davsana, Samanyolu haber çekim ekibine, Best Car Show 2014 fuar organizatörü Serhan Bey’e, bizi ziyaret eden tüm dost ve müşterilerimize ve bayi arkadaşlarımıza teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Detaylı bilgi için: www.sonaxyesil.com

 

SONAX Yesil Best Car Show 2014 SONAX Yesil Best Car Show 2014 2 SONAX Yesil Best Car Show 2014 3
SONAX Yesil Best Car Show 2014 4 SONAX Yesil Best Car Show 2014 5 SONAX Yesil Best Car Show 2014 6

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris