16-Sonax-Auton-Bayi-Toplantisi-1Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton Otomotiv A.Ş.  16. Geleneksel Bayi Toplantısını 4 – 6 Mart 2016 tarihinde Voyage Belek Hotel’de gerçekleştirdi. 2015 yılının değerlendirildiği 2016 yılı planlarının paylaşıldığı toplantıya katılım ve ilgi çok yoğundu.

Auton kurulduğu ilk yıldan itibaren geleneksel olarak gerçekleştirdiği bayi toplantılarına bu yılda bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadı. Araç bakım sektöründe Türkiye lideri olan Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton 4 – 6 Mart tarihlerinde gerçekleştirdiği toplantıda bayileriyle birlikte 2015 yılını değerlendirme, 2016 yılı planlarını paylaşma imkanı buldu.

4 Mart’da Sonax Uygulama Merkezleri işletme sahipleri ve yöneticileri, Auton ekibi ve Sonax Almanya yöneticileriyle birlikte değerlendirme toplantısı için bir araya geldi. Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton A.Ş. Genel Müdürü Mahmut Yoloğlu tüm katılımcılara hitaben bir açılış konuşması gerçekleştirdi.

Sonax Almanya yöneticileri Mr. Ott, Mr. Gınsberg ve teknik eğitim sorumlusu Mr. Resh yeni ürünlerle Almanya pazarlama faaliyetleri hakkında bilgi verdikleri bir sunum paylaşıp Sonax Türkiye Auton’u başarılı faaliyetlerinden dolayı tebrik ettiler. Hemen ardından Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Başaran 2015 yılında açılan Sonax Uygulama Merkezlerini tanıttı, işletme sahipleri hem kendilerini tanıtma hem de işletmeleri ve hedefleri hakkında bilgi sunma imkanı bulmuş oldu.

5 Mart’da toplantı Bülent Başaran’ın 2015 Sonax Uygulama Merkezleri faaliyetlerini anlatan sunumu ile devam etti. Ardından 2015 yılı pazarlama, tanıtım ve satış faaliyetleri detaylı olarak bayilerle paylaşıldı. 2016 yılında Mart ayında faaliyete başlayacak olan müşteri odaklı ödül programı Sonax Club projesi ve avantajları anlatıldı. İnteraktif olarak gerçekleşen sunumlar 2016 yılında satışına başlanılacak olan yeni ürünlerin tanıtımıyla devam etti. Sonax Türkiye, Auton Genel Müdürü Mahmut Yoloğlu’nun toplantı değerlendirme ve bayi sorularını cevapladığı bölümle değerlendirme toplantısı tamamlanmış oldu.

Toplantıda çok yoğun çalışan tüm katılımcılar Sonax – Auton 16. Bayi Toplantısı Gala Yemeği Ödül Töreni ile hem büyük bir heyecan hem de gururu paylaştılar.

Her yıl olduğu gibi dereceye giren bayiler Sonax -  Auton’un en iyileri ödüllerini almanın heyecan ve mutluluğunu yaşadılar. En iyi bayi, en iyi satış, en iyi yönetici kategorilerinin her birinde ilk 10’da yer alanlara ödülleri takdim edildi. Ayrıca özel ödül kategorisinde de sıralama yapılmadan üç bayi ödüle layık görüldü. Büyük bir coşku ile gerçekleşen ödül töreninde “En iyi Bayi” birincilik ödülünü Uşak ili bayisi “Sonax İskender”, “En İyi Satış” birincilik ödülünü Denizli ili bayisi “Sonax Özgür”, “ En İyi Yönetici” birincilik ödülünü İzmir ili bayilerinden “Sonax Alsancak Yöneticisi Osman Aytepe” aldı.

Özel ödüller ise İstanbul bayilerinden Sonax MBT, Sonax Trio ve Elazığ ili bayisi Sonax Duru’ya takdim edildi.

Ödül töreninde tüm katılımcı bayilere teşekkür eden Mahmut Yoloğlu araç bakım sektöründe lider olmanın verdiği bilinç ve sorumlulukla Sonax Ailesi olarak daima hep birlikte emin adımlarla büyümeye, gelişmeye devam edeceklerini belirtti.

 

16-Sonax-Auton-Bayi-Toplantisi-2   16-Sonax-Auton-Bayi-Toplantisi-3

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris