sonax-batman-acilis-008

Geçtiğimiz hafta Sonax Batman Bayisi görkemli bir törenle Batman'lıların hizmetine açıldı. Genç iş adamları Burhan Dinç, Ferdi Bağcı ve Adil Duman tarafından Batman’a kazandırılan Sonax yoğun ilgiyle karşılandı.

Otomobillerle ilgili herr türlü temizlik, bakım ve koruma hizmetlerini veren Sonax firmasının Türkiye genelindeki 98. şubesi olan Boran Sonax’ın açılışına Batso Başkanı Abdulkadir Demir,  Müsiad Şube Başkanı Suat Özdemir, Baro Başkanı Ahmet Sevim, Askon Şube Başkanı Selman Nasıroğlu, Batso eski Başkanı Osman Nasıroğlu, Dinç Grup, Worldmar ve Yaşam Hastanesi yönetim kurulu Başkanı Selman Dinç, Mehmet Dinç, İş adamları, Kurum Müdürleri ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, Sonax Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Başaran tarafından davetlilere işletme gezdirilerek yapılan hizmetler hakkında bilgiler verildi.

Eğitimli personel ile verilen kaliteli ve müşteri memnuniyetine dayalı araç temizliği, bakım ve uygulamaları görsel olarak davetlilere tanıtıldı.

Siirt Batman Çevre yolu Hyundai Bayii yanında gerçekleşen açılışın ardından Sonax kentte resmen hizmete girdi. Özellikle otomobil temizlik sektörüne yeni bir çağın açılmasına neden olan Sonax firması aracınızı temizledikten sonra motor ve diğer bölgeleri koruma altına almasıyla araç ömrünü uzatıyor. Sonax firması Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Başaran, araç temizliği ve diğer tüm temizlik alanlarında  vatandaşlarının temizliğe bakış açısını değiştirme konusunda iddialı olduklarını beyan etti. 

Standlarda SONAX öncesi ve SONAX sonrası olarak uygulamanın önemini ve kalitesini ortaya koyan görseller davetlilerden yoğun ilgi gördü. Davetliler topluca işletmeyi gezerlerken yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Açılış programında davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. 

SONAX'ın tüm kampanyalarından araç sahiplerinin yararlanma fırsatı bulacaklarını kaydeden SONAX  Batman Bayi İşletme Sahipleri Burhan Dinç, Ferdi Bağcı ve Adil Duman, 'Araç sahipleri, araçlarını bizlere güvenle teslim edebilirler. Boya koruma, detaylı temizlik, cam filmi, kabut filmi ve araç kaplama gibi tüm işlemleri en kaliteli SONAX ürünleri ile gerçekleştiriyoruz. Açılışımıza katılan tüm STK başkanlarına, İş adamlarına ve tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris