SONAX-Bagcilar-Yesil-Rami-Acik-Oto-006SONAX Yeşil bayimiz 1 Eylül 2013 Pazar günü, Rami Oto Pazarında kurmuş olduğu stand ile araç sahiplerine SONAX uygulamaları hakkında detaylı bilgiler vermiş, demo uygulamalar ve videolu tanıtımı ile müşterilerini bilgilendirmiştir. Ayrıca kurulan stantta SONAX ürünlerinin tanıtımı ve satışı gerçekleştirilmiştir.

SONAX Yeşil titiz araç sahiplerine İstanbul İstoç Oto Ticaret Merkezinde bulunan 4 ayrı modern uygulama alanları ile SONAX'ın profesyonel hizmetlerini sunmaktadır. SONAX Yeşil 'in aracnı satacak ve yeni araç alacak olan kişilere için yapılan bilgilendirmeler aşağıdaki gibidir.

  • SONAX Cam Filmi Uygulaması
  • SONAX Nano Teknoloji Boya Koruma Uygulaması
  • SONAX Araç Folyo Kaplama Uygulaması
  • SONAX Mini Onarım (göçük giderme, sigara yanığı tamiratı, vs.)
  • SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon
  • SONAX Ozon Temizliği
  • SONAX Cilalı Oto Yıkama
  • SONAX Vip Oto Yıkama
  • SONAX Klima Dezenfeksiyonu Uygulamaları hakkında bilgilendirmeler yapılmıştır.


Kurulan stanta yapılan bilgilendirmeler, demo uygulamalar ve videolu tanıtım araç sahipleri ve araç sahibi olacak kişiler tarafından büyük ilgi görmüştür. İkinci el araç sahibi olmak isteyen kişiler için stantta en çok ilgi gören ve bilgi istenilen konu detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, boya parlatma ve koruma, mini onarım ve cam filmi olmuştur. SONAX Yeşil 2013 yılı Ramazan ayında 1 aylık süre boyunca Başakşehir Sular Vadisinde de aynı çalışmaları yapmış ve büyük ilgi toplamıştır. SONAX Yeşil bayimize müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve vermiş olduğu detaylı bilgiler için teşekkür ederiz.

SONAX Yeşil Resmi Web Sitesi
www.sonaxyesil.com


Facebook Hyundai İX35 Sevdalıları Grubunun, 29 Eylül 2013 Pazar günü saat 13:00‘da, Uçar Plaza Sosyal Tesislerinde Hyundai Uçar Plaza ile ortaklaşa düzenlediği İX35 Sevdalıları Tanışma Toplantısına SONAX Yeşil bayimiz sponsor olmuştur. Grubun bu ve bundan sonraki tüm organizasyonlarında SONAX Yeşil bayisi sponsorluk desteği verecektir.

Bu toplantıda uygulama paketleri ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmeler yapılacak, davetlilerin sorularına cevaplar verilerek çözümler geliştirilecek ayrıca yapılacak çekilişle minik hediyeler, süpriz indirimler ve demo uygulamalarla toplantıya destek verilecektir.

SONAX-Bagcilar-Yesil-Rami-Acik-Oto-001 SONAX-Bagcilar-Yesil-Rami-Acik-Oto-002 SONAX-Bagcilar-Yesil-Rami-Acik-Oto-003
SONAX-Bagcilar-Yesil-Rami-Acik-Oto-004 SONAX-Bagcilar-Yesil-Rami-Acik-Oto-005 SONAX-Bagcilar-Yesil-Rami-Acik-Oto-006
  SONAX-Bagcilar-Yesil-Rami-Acik-Oto-007  

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris