FORGOT YOUR DETAILS?

Çarşamba, 07 Kasım 2018 / Yayınlanan Haberler

Auton’un Türkiye genelinde gerçekleştirdiği en önemli organizasyonlardan biri olan ”SONAX CLUB FEST” etkinliği tüm hızıyla sürüyor.

2018 yılında Türkiye genelinde 40 ilde düzenlenen ”Sonax Club” festivalinde Sonax uygulama merkezlerinde sunulan ürün ve hizmetler ile Sonax tutkunlarıyla buluşan festival , büyük bir ilgiyle karşılanıyor.Festivale otomobil tutkunları büyük ilgi gösteriyor.

İstanbul ayağında ilk kez Sonax Merkez Servisinde geçtiğimiz pazar günü düzenlenen festivalde araç tutkunları kişiselleştirilmiş otomobilleriyle büyük bir şenlik oluşturdu.
Katılımcılar arasında ünlü bayan Ralli şampiyonumuz Burcu Erenkul’un yanı sıra medya dünyasının sevilen ismi Murat Öztürk’de yer aldı.

Sonax seramik kaplama uygulaması ve seramik koruma ürünlerinin tanıtıldığı bu büyük organizasyonda katılımcılar keyifli bir Pazar günü geçirdiler.

Salı, 22 Mayıs 2018 / Yayınlanan Haberler

11-12 Mayıs 2018 tarihinde,Antep bayimiz Aksu Sonax’ın katıldığı,Gaziantep Amerikan Kültür Koleji Bahar Şenliğinden kareler.

Pazartesi, 07 Mayıs 2018 / Yayınlanan Haberler

6 MAYIS PAZAR GÜNÜ ,GAZİANTEP ORTA DOĞU FUAR ALANINDA YAPILAN DRİFT FESTİVALİNE KATILAN ANTEP BAYİMİZ AKSU SONAX’A GAZİANTEP HALKI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ.

Pazartesi, 07 Mayıs 2018 / Yayınlanan Haberler

Sakarya Sonax Serdivan bayimiz Gökhan Çubukçuoğlu Beyin annesi vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

YUKARI