koctas aktivite siminSONAX Anıt ve Koçtaş arasında düzenlenen tanıtım aktivitesi 16-24 Haziran tarihleri arasında yapıldı. Aktiviteye Ralli Pilotumuz Simin Bıçakcıoğlu’da katıldı.
SİMİN İLE SONAX ANIT KOÇTAŞ AKTİVİTESİ

SONAX Anıt  ile Bursa Koçtaş arasında yapılan işbirliği sonucu oluşturulan Özel Uygulama Paketleri’nin tanıtım aktivitesi 16-24 Haziran tarihleri arasında Bursa Carrefour Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Aktiviteye Ralli Pilotumuz Simin Bıçakcıoğlu’da katılarak destek verdi.

SONAX Anıt ve Koçtaş arasında yapılan kampanya dahilinde;

- Koçtaş’tan 100 TL’lik alışveriş yapan müşteriler, 1 adet SONAX ürünü satın aldıktan sonra, özel uygulama paketlerinden indirimli olarak faydalanma imkanına sahip oldular.

Bursa Carrefour Alişveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen aktivitede, Uygulama Paketleri ile ilgili yapılan broşürlerin ziyaretçilere dağıtımı yapılarak bilgilendirilmesi sağlandı. Ayrıca araç üzerinde Cam Filmi ve Kaput Filmi Uygulaması yapılarak SONAX hizmetlerinin tanıtımı yapıldı. Yoğun ilginin gösterildiği aktivitede SONAX ürünlerinin de satışı yapıldı.

Aktivitenin son gününde SONAX’ın sponsorluğunda yarışan ve bu sene şampiyonluğa koşan Ralli Pilotumuz Simin Bıçakcıoğlu da aktiviteye katılarak destek verdi ve hayranlarına imza dağıttı.

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris