SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE OZONLA STERİLİZASYON

Neden Sonax Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon?
Sonax’ın yıllarca süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda kir ve lekenin niteliğine göre geliştirdiği aracın içine nüfuz eden tüm inatçı kir ve lekeler için üretilen ürünler sayesinde, içeriğindeki materyalin (kumaş, deri, vinil, plastik) dokusuna ve rengine zarar vermeden mükemmel temizlik sağlar.

Sonax Express İç Temizlik; kir ve leke temizleme, klima kanallarının temizlenmesi, bagaj içi temizlenmesi, araç camlarının temizlenmesi ve ozonla dezenfeksiyon olarak 5 aşamadan oluşmaktadır.

Araç İçi Döşemelerinin İnatçı Kir ve Lekelerden Temizlenmesi

Önce aracın içindeki deri, kumaş ve vinil kaplı tüm döşemelerin yüzeyine yapışan yağ, çamur, sigara, istifra vb. tüm lekeler, Sonax’ın döşeme cinsine ve lekenin niteliğine göre geliştirdiği leke sökücü ürünleri sayesinde rengine ve dokusuna zarar vermeden çıkarılır.

Lekelerden temizlenen döşemelerin (koltuk, tavan ve taban döşemeleriyle kapı panelleri) içine nüfuz eden tüm inatçı ağır kir ve lekeler Sonax’ın bu kir ve lekeler için özel olarak geliştirdiği ürünleriyle iyice yumuşatılıp çözüldükten sonra vakumlanarak döşemenin rengine ve dokusuna zarar vermeden derinlemesine mükemmel temizlenir.

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

Aracın havalandırma kanalları, klima kanalları, gösterge panelleri, ön çekmece cam fitilleri vb. ulaşılması zor bölgeler Sonax’ın özel olarak geliştirdiği temizleyici ürünler sayesinde bu hassas aksamlara zarar vermeden mükemmel temizlenir.

Bagaj İçinin Temizlenmesi

Aracın bagaj içi döşeme ve plastik aksamları (stepneye kadar) Sonax’ın ağır kir ve leke sökücü ürünleri sayesinde derinlemesine mükemmel temizlenir.

Araç Camlarının Temizlenmesi ve Parlatılması

Aracın tüm camları Sonax’ın cam temizleme, ürünleriyle mükemmel temizlenir ve parlatılır.

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

Bilindiği üzere ozon tabakası atmosferde ve havadaki virüs, bakteri ve mikropları temizleyen oksijen molekülleridir. Doğanın temizleme gizemini oluşturan ozonu Sonax, dezenfeksiyon amacıyla aracın içine 20 dakika boyunca uygulayarak, aracın iç döşemelerine, ulaşılamayan bölgelere, hava kanallarına vb. nüfuz eden tüm mikropları, virüsleri ve bakterileri % 99 oranında yok eder. Dolayısıyla söz konusu virüs, bakteri ve mikropların yol açtığı araç içindeki tüm ağır kokuları (alkol, sigara, küf, mantar, evcil hayvan, dışkı ve ağır gıda kokusu vb.) kesin olarak giderir.

NOT: Yapılan işlemlerinizin garanti kapsamında olması için mutlaka “Garanti Belgesi” isteyiniz.

İşlem Süresi: Aracın kirlilik ve boyutuna bağlı olarak ortalama 4 saat sürmektedir.

 
GÖRSELİ