SONAX KOMPLE İÇ KORUMA

Neden Sonax Komple İç Koruma?

Sonax Komple İç Koruma, sıfır otomobillerin iç bölümündeki yüzeylerin (koltuk, kapı, bagaj halıları, deri, vinil, bakalit vb.) kahve, kola, çay, ketçap, mayonez gibi su ve yağ bazlı sıvı inatçı lekelerden koruyan, kirlenmeyi önleyici sistemdir. Üstün Alman teknolojisinin uzun süreli ARGE çalışması sonucu elde ettiği çevreye duyarlı PH dengeli ve insan dostu özel ürünlerle uygulanan sistemdir.

Araç içerisinde bulunan tüm tekstil ürünleri SONAX’ın özel tasarım ile ürettiği tekstil koruyucu ile koruma altına alınır.

Koltuklar deri ise derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğinin yitirilmemesi, derinin kuruyup çatlaması önlenir. Deri aksamların ilk günkü canlılığının korunması sağlanır.

Araç iç mekanında bulunan deri, bakalit, vinil aksamlar güneşin zarar verebilecek ısı ve zararlı ışınlarından korunur. Koruma ürünleri tozun, kirin yüzeylere yapışmasını ve kalıcılık etkisini önler. Bu sayede araç koltuklarının kumaş liflerini sararak kirin nüfuz etmesini engeller. Kumaşın rengine ve dokusuna zarar vermez. Araç içerisinde oluşabilecek su ve yağ bazlı lekeler kolayca müdahale edilebilir hale gelir.

Uygulama sayesinde araç içinde koruma sağlandığından aracınızın 2. el değeri değer kaybına uğramaz. Yapılan koruma sayesinde Sonax Uygulama Merkezlerindeki Sonax yıkama işleminden sonra aracınızın iç bölümünün ilk günkü canlılığında olduğu görülür.

İşlem Süresi: Aracın kirlilik ve boyutuna bağlı olarak ortalama 50-60 dakika sürmektedir.

 
GÖRSELİ