SONAX MOTOR TEMİZLEME VE KORUMA

Aracınızın motor kısmındaki bilgisayar ve hassas aksam bölümlerine zaman içinde toz, çamur, zift, katran ve asfalt akıntıları yapışır. İnatçı kirler, yağ katmanları, kireç, demir tozları, pas oluşur.

SONAX'ın zift, katran, pas sökücü, sistem temizleyici ürünleri ile bu yüzeyler sökülüp atılarak, toz, çamur vb. kaba kirlerden temizlenir.

Tüm yabancı maddelerden arındırılarak, detaylı temizliği yapılan motor ve aksamları bu maddelerin bir daha yapışmasını önlemek için SONAX'ın koruyucu motor cilası ile koruma altına alınır.

Neden Sonax Motor Temizleme ve Koruma?

Kirlenmenin türüne ve yüzeylerin cinsine göre, özel Sonax koruma ürünleri kullanılır. Böylece temizlenen yüzeyler doğru ve etkili şekilde koruma altına alınmaktadır.

SONAX Motor Temizleme ve Koruma 3 aşamadan oluşmaktadır.

  1. Otomobilin kaput içindeki elektronik bölgeler su etkilerinden koruma altına alınır. Suya Karşı İzolasyon, motorun elektronik bağlantı soketlerini MOS2 Koruyucu ve Yağlayıcı ürününü püskürterek bu bölgelerin su geçirmezliğini sağlanır.
  2. Motor odası içindeki metal aksamlar, kaput içi, radyatör, lastik ve hortumlar Sonax’ın motor temizlikleri için özel olarak üretilmiş ürünü ile temizlenir.
  3. Motor odası temizlendikten sonra durulanır ve hava ile kurutma işlemi sonrasında temizlenen kısımlar koruma altına alınır.

Ayrıca motor üzerindeki plastik aksamlar Plastic Care ürünü ile hoş bir koku özelliğiyle koruma altına alınır.

İşlem Süresi: Aracın kirlilik ve boyutuna bağlı olarak ortalama 40-60 dakika sürmektedir.

 
GÖRSELİ