BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU

SONAX Türkiye
olarak 2008 yılında tüm Türkiye genelinde başlattığımız ve SONAX ile özdeşleşen ve klasikleşen SONAX MTV kampanyası, 2014 Ocak döneminde de, Yapı Kredi Bankası ve Worldcard ile devam etmektedir.

Auton SONAX ile Yapı Kredi Bankası ve Worldcard arasında varılan mutabakata göre; 1-31 Ocak 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisini   
www.gib.gov.tr, www.yapikredi.com.tr ve www.worldcard.com.tr ile Yapı Kredi Bankası internet şubelerinden ve ayrıca Teb, AnadoluBank, VakıfBank ve Albaraka  şubelerinde Worldcard ile ödeyen veya Yapı Kredi Bankası şubelerinden havale, eft, virman vb. bankacılık işlemleri  ile ödeyen ve dekontunu (ödeme kodunu da içeren belgeyi) SONAX’ a getiren araç sahiplerine 360 TL değerindeki SONAX Hybrid Boya Koruma Sistemi %50 indirimle sadece 180 TL. Üstelik uygulamayı yaptıran müşterilerimize uygulamadan 1 hafta sonra 50 TL değerindeki VIP yıkama hediye. Ayrıca SONAX’ta yapacağınız tüm harcamalara Worldcard’dan +4 ilave taksit imkanı.

**Yukarıda adı geçen internet siteleri ile Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden veya yukarıda belirtilen tüm bankalara ait Worlcard ile yapılan vergi ödemeleri ve Yapı Kredi Bankası üzerinden havale, eft, virman vb. bankacılık işlemleriyle yapılan vergi ödemelerinin  tamamı kampanya kapsamına girmektedir.

 Kampanyadan yararlanmak için ödeme dekontu veya Yapı Kredi Worldcard işlem kodu ile birlikte size en yakın SONAX UYGULAMA MERKEZİNDEN randevu alıp başvurmanız gerekmektedir. (en yakın bayilerimiz için tıklayın)

“Kampanya 1 Ocak - 1 Mart 2014 tarihleri arasında SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir. LONG (Minibüs, Jeep, SUV, Panelvan E Sınıfı ve üstü) araçlarda %20 fiyat farkı uygulanır.”

 

Hybrid Boya Koruma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki link tıklayın

SONAX HYBRID BOYA KORUMA UYGULAMASI NEDİR

 

SONAX’ın Hybrid Teknoloji ürünü çizik giderici, boya parlatıcı ve boya koruyucu ürünleri kullanılarak yapılan boya koruma işlemidir ve şu aşamalardan oluşur;

 •  Önce aracın boya vernik yüzeyi SONAX’ın bu iş için geliştirdiği boya yüzeyine zarar vermeyen ürünler kullanılarak tüm yabancı maddelerden (demir tozları, inşaat toz ve partikülleri, zift-katran gibi kimyasal toz ve lekeler, ağaç reçineleri, vb.) temizlenir.
 • Yabancı maddelerden temizlenen vernikli boya yüzeyindeki saca dayanmayan (tırnağa takılmayan) çizikler, SONAX’ın “Hybrid Çizik giderici” ürünleri, polisaj makinası kullanılarak SONAX çizik giderme teknikleri ile giderilir.
 • Çizikleri giderilen ve matlaşan yüzey, SONAX’ın Hybrid cilaları ile göz kamaştırıcı bir şekilde parlatılır.


Yüzeyi yabancı maddelerden temizlenen, çizikleri giderilen ve göz kamaştırıcı parlaklığa kavuşturulan boya yüzeyinin parlak görünümünün uzun süreli kalmasını sağlamak ve dış etkenlere karşı korumak için 4. aşama olarak hybrid boya koruma işlemi uygulanır.

SONAX’ın hybrid koruma teknolojisi ile ürettiği polymer netshield koruma ürünü uygulanarak yapılan bir koruma işlemidir. Ürün wax içermez. Organik ve İnorganik bileşenleri sayesinde yüzeyde güçlü, uzun süreli, parlak, ipeksi 6 mikron kalınlığında bir kalkan oluşturur.

Boya yüzeyini UV güneş ışınlarından, nem, toz vb. gibi doğal çevre şartlarının yanı sıra su lekeleri ile kimyasal ve endüstriyel kir ve lekelere karşı mükemmel korur. Koruma süresi 6 aydır.

Korumanın faydaları şunlardır:

 1. Aracınızın çizikleri giderilen ve parlatılan yüzeyi SONAX’ın wax içermeyen, vernik esaslı Hybrid Teknolojisi  polymer netshield ürünü ile koruma altına alınır. Organik ve İnorganik bileşenleri sayesinde yüzeyde güçlü, uzun süreli, parlak, ipeksi 6 mikron kalınlığında bir kalkan oluşturur.
 2. Aracınızın vernik-boya yüzeyini nem, güneş, toz vb. dış etkenlere karşı koruma sağlar (Sanki ikinci bir vernikle kaplanmış gibi).
 3. Otomobilinizin 6 ay boyunca her yıkamadan sonra parlaklığının devam etmesini sağlar.


Aracınızın, Yatınızın Hybrid Boya Koruma işlemi yapılıp yapılmadığını nasıl anlarsınız?

SONAX’ın Nano Teknoloji ürünü silisyon esaslı Hybrid ürünleri ile uygulanan bir korumadır. Yüzeyi yabancı maddelerden temizlenen, çizikleri ve harelenmeleri giderilen ve göz kamaştırıcı parlaklığa kavuşturulan boya yüzeyine ilk günkü görünümünün uzun süreli kalmasını sağlamak ve dış etkenlere karşı korumak için koruma işlemidir. Aksi halde boya yüzeyi kısa süre sonra matlaşır ve eski haline döner. Başka bir deyişle boya yüzeyi 3-5 yıkamadan sonra matlaşır ve eski halini alırsa bilinki koruma yapılmamıştır.

 

 

 

Vip Yıkama

SONAX VIP Yıkama

 

 • YIKAMA MAKİNASI İLE ARACIN DIŞI KABA KİR VE ÇAMURDAN ARINIR.

   

 • SONAX KONSANTRE ŞAMPUANLA ARACIN DIŞI YIKANIR.

   

 • SONAX FORMEL 21 CİLA İLE ARAÇ ISLAKKEN HIZLI CİLA UYGULAMASI YAPILIR.

   

 • ARACIN PASPASLARI TEMİZLENİR.

   

 • KURU HAVA TUTULARAK ARACIN İÇ KISMI SÜPÜRÜLÜR.

   

 • PLASTİK AKSAMLARIN TOZU ALINIR.

   

 • ARAÇIN CAMLARI TEMİZLENİR.

   

 • LASTİKLER SONAX LASTİK PARLATICI JEL İLE PARLATILIR.
 
GÖRSELİ
14formel21 yikama resize
VİDEO
 
 
 
 
   

 

SONAX MTV Kampanyasi

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris