BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU.

 

VERGİSİNİ ÖDEYENİ KORUMA ALTINA ALIYORUZ!

SONAX Türkiye olarak 2008 yılında tüm Türkiye genelinde başlattığımız ve SONAX ile özdeşleşen ve klasikleşen SONAX MTV Kampanyası, 2014 Ocak döneminde olduğu gibi, Temmuz 2014 döneminde yine Yapı Kredi Bankası ve Worldcard ile devam etmektedir.

Auton SONAX ile Yapı Kredi Bankası ve Worldcard arasında varılan mutabakata göre; 1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisini  www.gib.gov.tr, www.yapikredi.com.tr www.worldcard.com.tr ile Yapı Kredi Bankası internet şubesi, Anadolu Bank ve Albaraka şubelerinde Worldcard ile ödeyen veya Yapı Kredi Bankası şubelerinden havale, EFT, virman vb. bankacılık işlemleri ile yapan ve dekontunu (ödeme kodunu da içeren belgeyi) SONAX’ a getiren araç sahiplerine özel 360TL değerindeki SONAX Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel %50 indirim ile 180TL. Ayrıca uygulama yapılan her araca SONAX’ ın 1/100 – 0,25 ml. Konsantre yazlık cam suyu hediye ve World'e özel +4 taksit imkanı ve dahası… WorldCard - Yapı Kredi

Kampanyadan yararlanmak için “Motorlu Taşıtlar Vergisi” ödeme dekontu veya Yapı Kredi Worldcard işlem kodu ile birlikte size en yakın SONAX UYGULAMA MERKEZİNDEN randevu alıp başvurmanız gerekmektedir. (en_yakin_bayilerimiz_icin tiklayin)

SONAX Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

“Kampanya 1 Temmuz - 15 Eylül 2014 tarihleri arasında SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
LONG (Minibüs, Jeep, SUV, Panelvan E Sınıfı ve üstü) araçlarda %20 fiyat farkı uygulanır.”

 

 

Mtv Kampanyasi 2

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris