BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU

 

1-31 Ocak 2015 tarihleri arasında http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr,  http://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir. Anadolubank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Taksitli işlem yapmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.

SONAX’tan Worldcard sahiplerine özel 360 TL değerindeki Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel %50 indirim ile 180 TL olacaktır. SONAX Hybrid Boya Koruma hakkında ayrıntılı bilgi SONAX websitesinde Müşteri Aydınlatma’da yer almaktadır. Ek olarak  uygulama yapılan her araca SONAX’ın 250ml antifrizli konsantre cam suyu hediye edilecektir. Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax Servis bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Size en yakın SONAX bayisini öğrenmek için EN YAKIN BAYİ  sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World'e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından TEB, Anadolubank ve Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar dahildir. Bu imkan 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerlidir.

31 Ocak 2015 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için http://www.gib.gov.tr, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin Worldcard ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

LONG (SUV, Minibüs, Jeep, Panelvan, E-Sınıfı ve üstü) araçlarda % 25 fiyat farkı uygulanır.

SONAX Hybrid Boya Koruma hakkında ayrıntılı bilgi için

SONAX HYBRID BOYA KORUMA UYGULAMASI NEDİR

 

SONAX’ın Hybrid Teknoloji ürünü çizik giderici, boya parlatıcı ve boya koruyucu ürünleri kullanılarak yapılan boya koruma işlemidir ve şu aşamalardan oluşur;

  •  Önce aracın boya vernik yüzeyi SONAX’ın bu iş için geliştirdiği boya yüzeyine zarar vermeyen ürünler kullanılarak tüm yabancı maddelerden (demir tozları, inşaat toz ve partikülleri, zift-katran gibi kimyasal toz ve lekeler, ağaç reçineleri, vb.) temizlenir.
  • Yabancı maddelerden temizlenen vernikli boya yüzeyindeki saca dayanmayan (tırnağa takılmayan) çizikler, SONAX’ın “Hybrid Çizik giderici” ürünleri, polisaj makinası kullanılarak SONAX çizik giderme teknikleri ile giderilir.
  • Çizikleri giderilen ve matlaşan yüzey, SONAX’ın Hybrid cilaları ile göz kamaştırıcı bir şekilde parlatılır.


Yüzeyi yabancı maddelerden temizlenen, çizikleri giderilen ve göz kamaştırıcı parlaklığa kavuşturulan boya yüzeyinin parlak görünümünün uzun süreli kalmasını sağlamak ve dış etkenlere karşı korumak için 4. aşama olarak hybrid boya koruma işlemi uygulanır.

SONAX’ın hybrid koruma teknolojisi ile ürettiği polymer netshield koruma ürünü uygulanarak yapılan bir koruma işlemidir. Ürün wax içermez. Organik ve İnorganik bileşenleri sayesinde yüzeyde güçlü, uzun süreli, parlak, ipeksi 6 mikron kalınlığında bir kalkan oluşturur.

Boya yüzeyini UV güneş ışınlarından, nem, toz vb. gibi doğal çevre şartlarının yanı sıra su lekeleri ile kimyasal ve endüstriyel kir ve lekelere karşı mükemmel korur. Koruma süresi 6 aydır.

Korumanın faydaları şunlardır:

  1. Aracınızın çizikleri giderilen ve parlatılan yüzeyi SONAX’ın wax içermeyen, vernik esaslı Hybrid Teknolojisi  polymer netshield ürünü ile koruma altına alınır. Organik ve İnorganik bileşenleri sayesinde yüzeyde güçlü, uzun süreli, parlak, ipeksi 6 mikron kalınlığında bir kalkan oluşturur.
  2. Aracınızın vernik-boya yüzeyini nem, güneş, toz vb. dış etkenlere karşı koruma sağlar (Sanki ikinci bir vernikle kaplanmış gibi).
  3. Otomobilinizin 6 ay boyunca her yıkamadan sonra parlaklığının devam etmesini sağlar.


Aracınızın, Yatınızın Hybrid Boya Koruma işlemi yapılıp yapılmadığını nasıl anlarsınız?

SONAX’ın Nano Teknoloji ürünü silisyon esaslı Hybrid ürünleri ile uygulanan bir korumadır. Yüzeyi yabancı maddelerden temizlenen, çizikleri ve harelenmeleri giderilen ve göz kamaştırıcı parlaklığa kavuşturulan boya yüzeyine ilk günkü görünümünün uzun süreli kalmasını sağlamak ve dış etkenlere karşı korumak için koruma işlemidir. Aksi halde boya yüzeyi kısa süre sonra matlaşır ve eski haline döner. Başka bir deyişle boya yüzeyi 3-5 yıkamadan sonra matlaşır ve eski halini alırsa bilinki koruma yapılmamıştır.

 

 

 

 

 mtv kampanya

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris