BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU.

 

Geleneksel Motorlu Taşıtlar Vergisi ve SONAX Sonbahar Kampanyasından sonra bir geleneksel Kampanya daha: SONAX İlkbahar Kampanyası SONAX Komple İç Temizlik ve Koruma Paketi 630 TL yerine sadece 390 TL.

21 Mart – 21 Nisan 2015 tarihleri arasında geçerli olan Kampanya Paketinde SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Hizmeti ile aracınızın en ince ayrıntısına kadar temizlenip, SONAX Komple İç Koruma Sistemi ile temizlenen araç içinde bulunan tekstil, deri, bakalit ve vinil aksamlar koruma altına alınır. Kışın yoğun şekilde kullandığınız klima sisteminize SONAX Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon sistemi ile mükemmel bir bahar temizliği yapılarak aracınız keyifli bir sürüş için yaza hazırlanır.

Aracınızda bahar temizliği!

Pakete dahil olan hizmetler:
SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon
Aracınız SONAX standart otomobil yıkama uygulaması ile mükemmel temizlendikten sonra aracınızın tüm iç yüzeyleri materyallerin dokusuna ve rengine zarar vermeden temizlenir, kumaş ve halılardaki lekeler çıkarılır. Deri döşemelerde özel temizleyici madde kullanılır. Temizlikte kullanılan, etkinliği yüksek ajanlarla bakteri ve mikropların %99,9’u öldürülür. Ozonlama işlemi ile elle ulaşılamayan yerler dahi dezenfekte edilir ve varsa hayvan, sigara, kan, benzin gibi kötü kokular yok edilir. Kullanılan maddelerin insan sağlığına veya otomobile zararlı etkisi yoktur.

SONAX Komple İç Koruma
Aracınız Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Uygulamsı ile mükemmel bir şekilde temizlendikten sonra araç içinde bulunan tüm tekstil ürünleri SONAX tekstil koruyucu ile koruma altına alınır. Deri bölgeler temizlenir ve deri koruyucu ile beslenir, esnek ve yumuşaklık kazanması sağlanır. Araç içinde bulunan deri bakalit vinil aksamlarda tozun ve kirin yüzeylerde kalıcılık etkisinin nüfuz etmesini engeller.

SONAX Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon Sistemi
Klima kanallarında ısı, nem ve karanlığın bir araya gelmesiyle koku üreten bakteriler oluşur. Bu uygulama klima sisteminin temizliğini ve dezenfeksiyonunu sağlar. Klimadan kaynaklanan rahatsız edici kokuları yok eder. Solunum yolları rahatsızlıklarını ve alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur.

Kampanya Koşulları
Kampanya 21 Mart- 21 Nisan 2015 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
Kampanyada; 630TL değerindeki Sonax Komple İç Temizlik ve Koruma Paketi; 390TL´dir.
Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV - Panelvan - Minibüs - E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.

Uygulama Paketleri Hakkında Detaylı Bilgi için 
Yetkili Sonax Uygulama Merkezleri için

 

ilkbahar kampanyasi-2015

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris