SONAX Türkiye olarak 2008 yılında tüm Türkiye genelinde başlattığımız ve SONAX ile özdeşleşen ve klasikleşen SONAX MTV Kampanyası, 2015 Ocak döneminde olduğu gibi, Temmuz 2015 döneminde yine Yapı Kredi Bankası ve Worldcard ile devam etmektedir.

Auton SONAX ile Yapı Kredi Bankası ve Worldcard arasında varılan mutabakata göre; 1-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisini  www.gib.gov.tr www.yapikredi.com.tr www.worldcard.com.tr ile Yapı Kredi Bankası internet şubesi, Anadolu Bank ve Albaraka şubelerinde Worldcard ile ödeyen veya Yapı Kredi Bankası şubelerinden havale, EFT, virman vb. bankacılık işlemleri ile yapan ve dekontunu (ödeme kodunu da içeren belgeyi) SONAX’ a getiren araç sahiplerine özel 360TL değerindeki SONAX Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel %50 indirim ile 180TL. Ayrıca uygulama yapılan her araca SONAX Klima Temizleyici (323100- Klima Power Cleaner-150 ml) hediye ve World'e özel +4 taksit imkânı ve dahası…  WorldCard - Yapı Kredi

Kampanyadan yararlanmak için “Motorlu Taşıtlar Vergisi” ödeme dekontu veya Yapı Kredi Worldcard işlem kodu ile birlikte size en yakın SONAX UYGULAMA MERKEZİNDEN randevu alıp başvurmanız gerekmektedir. (en yakın bayilerimiz için tıklayın)

SONAX Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması hakkında daha fazla bilgi için tiklayın.

“Kampanya 1 Temmuz - 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir. LONG (Minibüs, Jeep, SUV, Panelvan E Sınıfı ve üstü) araçlarda %25 fiyat farkı uygulanır.”

 

 

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE

Kampanya kapsamında geçerli taleplerinizin karşılanmaması veya eksik yapılması halinde şikayetlerinizi lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize iletiniz.

Şikayetleriniz değerlendirmeye alınıp tarafınıza en kısa sürede SONAX Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü'müz tarafından dönüş yapılacaktır. 

 

 

 

Mtv Kampanyasi-2015-07

 

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris