BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU

 

SONAX ilklerle özdeşleşen bir marka. Araç bakım ürünleri alanında Nano ve Hybrid teknolojilerini ilk kez kullanan bir marka. Sektörde gerçekleştirdiği inovasyonlar, ürün kalitesi, insan sağlığı ve çevreye verdiği önem dolayısıyla 2013 yılında Almanya’da yarı resmi bir kurum olan Almanya Markalar Danışma Kurulu tarafından car care sektöründe yüzyılın en iyi markası seçilmiştir.

Türkiye’de ilk kez Coca Cola, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vodafone, Türk Telekom, Avea gibi büyük markalarla düzenlediği kampanyalarda Türkiye genelindeki 85 SONAX Uygulama Merkezlerinde sunulan Nano ve Hybrid Boya Koruma, Kaput Folyo Kaplama, Güvenlik Cam Filmi, Güneş Cam Filmi, Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon vb. hizmetleri geniş tüketici kitlelerine tanıttı.

Sektörde lider olmanın bilinç, sorumluluk ve anlayışıyla hareket eden SONAX dev bir adıma daha imza atıyor. Bu kez Türkiye’nin en büyük kurumu ve gururu olan Türk Silahlı Kuvvetleri ile kampanya düzenliyor. Bu kampanya sayesinde TSK’nın milyonları bulan asker ve sivil personeline SONAX’ın Türkiye genelindeki bayilerinde 26 hizmet başlığı altında sunulan SONAX Premium, Nano Hybrid Boya Koruma, Motor Koruma, Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon, Boya Koruyucu Folyo Kaplama, Güvenlik ve Güneş Cam Filmi vb. tüm hizmetlerinde % 20 indirimli yararlanma imkânı getiriliyor.

SONAX şimdiye kadar düzenlediği kampanyalarda sadece birkaç hizmette aynı anda indirim verdi. TSK personeline yapılan kampanya ile ilk kez tüm hizmetlerde aynı anda indirimli yaralanma hakkı tanındı.

Kampanyanın duyurusu, bir taraftan TSK personeline web sitesi ve iç yazışma yoluyla bildirilirken öte yandan SONAX’ın Türkiye Distribütörü Auton Otomotiv A.Ş. tarafından Türkiye genelindeki tüm bayilerine bilgi verilerek böylesine önemli bir kampanya kapsamında gelecek TSK personeline mükemmel bir hizmet sunmaları için gerekli hazırlıkların yapılması istendi.

Kampanyanın büyük bir yankı uyandırması ve geniş bir katılım sağlaması bekleniyor.


KAMPANYA DETAYLARI

  1. Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat Listesinde yer alan tüm hizmet başlıklarında %20 İndirim uygulanacaktır.
  2. Söz konusu kampanya başka bir Sonax hizmet kampanyası ile birleştirilip kullanılamaz.


KAMPANYA KOŞULLARI

  1. Kampanya 01/07/2015-- 31 Aralık 2015 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
  2. Kampanyadan yararlanabilmek için TSK personeli akıllı kart, Sonax Uygulama Merkezlerinde ibraz etmeleri gerekmektedir.
  3. Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV - Panelvan - Minibüs - E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.
  4. Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
  5. Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN

 

 

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE

Kampanya kapsamında geçerli taleplerinizin karşılanmaması veya eksik yapılması halinde şikayetlerinizi lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize iletiniz.

Şikayetleriniz değerlendirmeye alınıp tarafınıza en kısa sürede SONAX Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü'müz tarafından dönüş yapılacaktır. 

 


 

 

Sonax Tsk Isbirligi Kampanyasi-1

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris