BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU

 

AKBANK ÇALIŞANLARINA ÖZEL SONAX KAMPANYASI

 
Kampanyaların detayları ve koşulları aşağıda belirtilmiştir.
 
trans
KAMPANYA – 1
trans
 
SONAX CAR FRESH PAKETİ
Akbank personeline özel 240 TL yerine size özel bu hizmetler 150 TL olarak uygulanacaktır. Bu paket aşağıdaki 3 hizmeti kapsar.
 
1) VIP YIKAMA
Aracın Dış Temizliği: Aracın dışı basınçlı su ile yıkanarak kaba kir, çamur ve tozlardan temizlenir. Kaporta yüzeyine yapışan ve su ile gitmeyen reçine, zift ve katran gibi inatçı kir ve lekeler Sonax Zift, Katran ve Reçine Sökücü ürünleri ile yüzeyden temizlenir. Aracın jantlarına Sonax Jant Temizleyici ürünü sıkılarak yüzeydeki inatçı kir, balata tozları ve lekelerin sökülmesi sağlanır. Aracın tüm dış yüzeyi Sonax Konsantre Şampuan püskürtülerek image002yumuşatıldıktan sonra sadece etek üstü dış kaportası ovalanarak yüzeye yapışan mikro kir ve zerrecikler sökülüp çıkarılır ve temizlenir. Aracın etek altı olarak tanımlanan maşpiyer ve lastikler 2 no’lu süngerle hafif basınçla ovalanarak yüzey mikro kir ve tozlardan temizlenir. Daha sonra tüm dış yüzey suyla durulanarak temizlenir. Dış temizlik bittikten sonra boya yüzeyine Sonax Formel 21 Parlatma ve Koruma Cilası uygulanarak göz kamaştırıcı bir parlaklığa kavuşturulur ve yüzeyi koruma altına alınır. Aracın aynalarının dış plastik aksamları Sonax Plastik Temizleyici ve Yenileyici ile koruma altına alınır.
 
image003Kurulama: Aracın kaporta yüzeyi, aynaları, camları, kapı panelleri ve fitilleri Sonax güderi ile silinerek kurulanır. Aracın jantları silinerek kurulanır. Lastikler jel ile parlatılır.
 

İç Temizlik: Aracın içi ve bagajı Sonax tornador ile hava sıkılarak tüm tozlar yüzeye çıkarıldıktan sonra elektrikli süpürge ile vakumlanarak temizlenir. Aracın döşemeleri, kapı panelleri, torpido ve diğer plastik aksamları nemli bir bezle silinerek yüzeyde kalan tozlar temizlenir, Plastik aksamlar ve torpido Sonax İpek Mat ve Plastik yenileyici ile ilk günkü haline getirilir. Deri döşemeler Sonax Deri Losyonu ile temizlenir ve koruma altına alınır. Aracın camları Sonax Cam Temizleyici ile mükemmel temizlenir ve kurulanır, cam suyuna Sonax Yazlık Cam suyu konur. Aracın plastik aksamları ve paspasları Sonax Plastik Temizleyici ve Koruyucu ile halı paspaslar ise Sonax Multistar ürünü ile mükemmel temizlenir.

 
2) OZONLA DEZENFEKSİYON VE STERİLİZASYON SİSTEMİ

image004Oksijen doğada 2 oksijen atomundan meydana gelen bir molekül olarak bulunur. Ozon ise (O3) 3 oksijen atomundan meydana gelen bir gazdır. Bileşiği sabit olmadığı için çabucak oksijene (O2) dönüşür. Bu reaksiyon oksijen ile tek “O” molekülünün ayrılmasına sebep olur. Dışarıda serbest kalan bu “O” molekülü yaşadığımız ortamda bulunan hava veya su içerisindeki bakteri, virüs, mantar, küf ve mikropları çok kısa sürede yok eder. Ozon dünyadaki en güçlü dezenfektanlardan biri sayılmaktadır. Ozon yüksek oksidasyon gücüne sahip bir gazdır. Çok kuvvetli bir sterilizasyon gücüne sahip olmasının yanında oldukça da kısa bir yaşam döngüsüne sahiptir. Hızlı etki eder ve az miktarı yeterli olur. Sadece bakterileri değil aynı zamanda virüsleri, sporları, küfleri, mantarı ve pek çok diğer bulaşanı oksidasyon yolu ile yok edebilme gücüne sahiptir. Ne kadar detaylı temizlik yapılsa da ulaşılamayan dip noktalarda(klima havalandırma kanalları, döşemelerin lif dipleri, montaj birleşme yerleri vb) bulunan bakteri ve mikroplar koku yaymaya devam ederler. Ozon makinesi araç içerisine yerleştirilerek uygulanır, araç içindeki oksijen gazını ozon gazına çevirerek kötü kokuları kısa bir sürede yok edilerek canlı mikro organizmaların hepsi yok edilir.

 
3) KLİMA TEMİZLEME VE DEZENFEKSİYON SİSTEMİ

image005Klima kötü kokular için ideal bir üreme alanıdır. Uygulamada önce aracın hava kanallarına basınçlı hava tutularak tozlardan arındırılır, Sonax Klima Temizleyici sprey özel hortum vasıtasıyla havalandırma kanallarına sıkılarak derin noktalara kadar ulaşması sağlanır. Yaklaşık yarım saat süreyle ürünün havalandırma kanallarına nüfuz etmesi beklenir, sonra araç ve klima sistemi 10 dakika çalıştırılır; bu esnada aracın kapıları açık tutulur. Böylece araç içindeki klima kanallarından kaynaklanan kötü kokular yok edilmiş olur.

 
 
trans
KAMPANYA – 2
trans
image006
 

SONAX HYBRID BOYA TEMİZLEME, PARLATMA VE KORUMA KAMPANYASI

Akbank personeline özel 360 TL yerine 250 TL uygulanacaktır.
 

image007Sonax, car care sektöründe dünyada ilk kez hybrid teknolojiye geçerek boya korumada devrim niteliğinde sayılan bir ürün geliştirdi. Hybrid boya koruma bir cila olmayıp asıl adı Hybrid Lack korumadır. Lack’ın Türkçe anlamı verniktir. Aracın orijinal boya yüzeyini kaplayan orijinal vernik benzeri bir vernik ile koruma sağlanmaktadır. Koruma süresi 6 ile 12 ay arasında (uygulama şekline göre 1 kat uygulanır ise 6 ay,2 kat uygulanırsa 12 ay) koruma sağlar. Üründeki organik bileşenler boyaya nüfuz ederek yüzeyde yumuşak, parlak ve su tutmayan etki oluşturmaktadır. Ürün içindeki inorganik bileşenler organik tabakalar arasında güçlü bir ağ oluşturarak uzun süreli koruma sağlanmaktadır.

 

image008Sonax’ın Hybrid teknoloji ürünü çizik giderici, boya parlatıcı ve boya koruyucu ürünleri kullanılarak yapılan boya koruma işlemidir ve şu aşamalardan oluşur. Önce aracın boya vernik yüzeyi Sonax’ın bu iş için geliştirdiği boya yüzeyine zarar vermeyen ürünler kullanılarak tüm yabancı maddelerden (demir tozları, inşaat toz ve partikülleri, zift-katran gibi kimyasal toz ve lekeler, ağaç reçineleri vb) temizlenir. Yabancı maddelerden temizlenen vernikli boya yüzeyindeki saca dayanmayan (tırnağa takılmayan) çizikler Sonax’ın Hybrid Çizik Giderici ürünü polisaj makinası kullanılarak Sonax’ın çizik giderme teknikleri ile giderilir. Çizikleri giderilen ve matlaşan yüzey Sonax’ın Hybrid Cilaları ile göz kamaştırıcı bir şekilde parlatılır. Bu durumun uzun süreli olması için de yine Sonax’ın Hybrid Boya Koruma (polymer netshield) işlemi uygulanır. Ürün wax içermez, organik ve inorganik bileşenleri sayesinde yüzeyde güçlü, uzun süreli, parlak, ipeksi 6 mikron kalınlığında bir kalkan oluşturur. Boya yüzeyini UV güneş ışınları, nem, toz vb doğal çevre şartlarının yanı sıra su lekeleri ile kimyasal ve endüstriyel kir ve lekelere karşı mükemmel korur. Garanti Belgesini istemeyi unutmayınız.trans
KAMPANYA – 3
trans
image009
 
ASWF CAM FİLMİ UYGULAMA KAMPANYASI
Akbank personeline özel ASWF Cam Filmi komple kaplaması (ön cam, sunroof hariç) 550 TL  yerine 400 TL  olarak uygulanacaktır.
 

image010Amerika’nın Las Vegas şehrinde bulunan ASWF (Amerikan Standart Window Film), cam filmi üreticisidir.60.000 m2’lik kapalı alanda son teknoloji ile Amerikan standartlarına uygun üretilen dünyanın en kaliteli cam filmleridir. ASWF cam filmleri renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb deformasyonlara karşı ‘’Ömür Boyu’’ garantilidir. Filmlerin yapışkanı özel olup sökülürken camın rezistansına ve verniğine asla zarar vermez. Net görüş sağlar,anten ve GPS sinyallerini etkilemez.

 
image011Cam filmler ısı kalkanı görevini görerek klima sarfiyatını dolayısıyla yakıt sarfiyatını azaltır. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruyarak cilt problemlerine ve araç içinde oluşabilecek solmalara karşı korur. Yansımaları ve parlamaları azaltarak sürüş konforunu arttırır. Küçük kaza veya deprem anında camın dağılmasını engelleyerek yaralanmalara karşı ve araç içi malzemelerin zarar görmesine karşı korur. Aracın daha güzel görünmesini sağlayarak değerini arttırır.
 

Kampanya Uygulama Koşulları

*Kampanya 20 Ağustos - 30 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
*Size özel kampanyalarımız yukarıda detayları belirtilmiş 3 ayrı uygulamada ayrı ayrı geçerli olup, personeliniz isterse birden fazla uygulama yaptırabilir.
*Bu uygulamalar Türkiye genelinde yer alan Sonax Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.SUM bulunan bayilerimiz ve şehirleri www.sonax.com.tr sitemizden öğrenebilirsiniz.
*Uygulamalarla ilgili fotograf ve videolara Sonax için www.sonax.com.tr, ASWF için ise www.aswf.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz. 
*Bu uygulamadan yararlanabilmek için personelinizin Akbank Kimliğini veya kartvizitini Sonax Uygulama Merkezinde ibraz etmesi gerekmektedir.
*Uygulama talebiniz için size uygun Sonax Uygulama Merkezinden randevu alınız.
*Fiyatlara KDV dahildir.
*Bu uygulamalar binek araçları içermektedir. Long (SUV-Panelvan-Minibüs-E sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 arttırılarak uygulanır.

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris