BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU

Araç bakım sektörünün lider markası Sonax her yıl olduğu gibi bu yılda Kadınlar Günü'ne özel bir kampanya gerçekleştiriyor.
“Kadınlar gününüz kutlu, sizin ve aracınızın ışıltısı Sonax ile daim olsun’’ sloganı ile 01-15 Mart 2015 tarihleri arasında tüm kadınlarımıza özel düzenlenen kampanyada hem kadın olmanın ayrıcalığını sizlere yaşatmak hem de kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlamak için sizleri Sonax Uygulama Merkezlerine bekliyoruz.

Kampanya kapsamında Sonax Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Paketi 390 TL yerine sadece 250 TL olarak siz değerli müşterilerimize sunulacak olup, 110 TL değerinde Sonax Klima Temizleme ve  Dezenfeksiyon Sistemi de hediye edilecektir.

Pakete Dahil Hizmetler

  • SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon hizmeti ile aracınızın içindeki taban, tavan, torpido, koltuklar, kapı içleri, camlar, bagaj başta olmak üzere tüm noktaları en ince ayrıntısına kadar temizlenir.
  • Sonax Klima Temizleme ve  Dezenfeksiyon Sistemi, hizmeti ile aracınızdaki klima sistemi temizlenerek, virüsler, mikroplar ve bakteriler temizlenir.

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya 01 Mart- 15 Mart 2015 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
  2. Kampanyada  390 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik Paketi 250 TL´dir. 110 TL değerinde Sonax Klima Temizleme ve  Dezenfeksiyon Sistemi de ücretsiz hediye edilecektir.
  3. Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV - Panelvan - Minibüs - E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.
  4. Yetkili Sonax Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
  5. Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

 

Dunya-Kadinlar-Gunu-Kampanyasi-2016

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris