BU KAMPANYANIN SÜRESİ DOLDU


Baharla birlikte aracınızda kardan, kıştan, çamurdan iz kalmasın, aracınız bahar koksun diye değerli Sonax müşterilerimiz için “Aracınızda Bahar Temizliği” kampanyasını gerçekleştiriyoruz.

21 Mart – 21 Nisan 2016 tarihleri arasında tüm Sonax Uygulama Merkezlerinde geçerli olan kampanya paketinde Sonax Komple İç Temizlik ve Koruma Hizmeti  680 TL yerine sadece 420 TL ‘dir.

Sonax Komple İç Temizlik ve Koruma Paketine dahil olan hizmetler:

1. Sonax Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon
Aracınız Sonax standart otomobil yıkama uygulaması ile mükemmel temizlendikten sonra aracınızın tüm iç yüzeyleri materyallerin dokusuna ve rengine zarar vermeden temizlenir, kumaş, deri ve halılardaki lekeler çıkarılır. Temizlikte kullanılan, etkinliği yüksek ajanlarla bakteri ve mikropların %99,9’u öldürülür. Ozonlama işlemi ile elle ulaşılamayan yerler dahi dezenfekte edilir ve varsa hayvan, sigara, kan, benzin gibi kötü kokular yok edilir. Kullanılan maddelerin insan sağlığına veya otomobile zararlı etkisi yoktur.

2.Sonax Komple İç Koruma
Aracınız Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Uygulaması ile mükemmel bir şekilde temizlendikten sonra araç içinde bulunan tüm tekstil ürünleri Sonax tekstil koruyucu ile koruma altına alınır. Deri bölgeler temizlenir ve deri koruyucu ile beslenir, esnek ve yumuşaklık kazanması sağlanır. Araç içinde bulunan deri bakalit vinil aksamlarda tozun ve kirin yüzeylerde kalıcılık etkisinin nüfuz etmesini engeller.

3.Sonax Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon Sistemi
Klima kanallarında ısı, nem ve karanlığın bir araya gelmesiyle koku üreten bakteriler oluşur. Bu uygulama klima sisteminin temizliğini ve dezenfeksiyonunu sağlar. Klimadan kaynaklanan rahatsız edici kokuları yok eder. Solunum yolları rahatsızlıklarını ve alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur.


Kampanya Koşulları

  1. Kampanya 21 Martl-21 Nisan 2016 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
  2. Kampanyada  680 TL değerindeki Sonax Komple İç Temizlik Paketi 420 TL´dir.
  3. Kampanya binek araçları içermektedir, long  (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
  4. Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
  5. Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için burayı TIKLAYIN

 

Sonax-Ilkbahar-Kampanyasi

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris