BU KAMPANYAMIZIN GEÇERLİLİK SÜRESİ DOLMUŞTUR.

Sonax Türkiye olarak 2008 yılında tüm Türkiye genelinde başlattığımız ve bugüne kadar devam ettirdiğimiz, dolayısı ile Sonax’ la özdeşleşen ve klasikleşen Sonax MTV Kampanyası için bu yıl Ocak 2017 dönemi için önceki yıllarda birlikte başarılı bir kampanya yürüttüğümüz Yapı Kredi Bankası ve Worldcard ile işbirliği yapmış bulunuyoruz.

Sonax Türkiye Genel Distribütörü Auton A.Ş. ile Yapı Kredi Bankası ve Worldcard arasında varılan mutabakata göre düzenlenen 2017 Ocak MTV kampanya koşulları aşağıdaki gibidir ;

01-31 Ocak 2017 tarihleri arasında http://www.gib.gov.tr , http://www.yapikredi.com.tr     http://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir. Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Taksitli işlem yapmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.

SONAX ’tan Worldcard sahiplerine özel 390 TL değerindeki Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel %50 indirim ile 195 TL olacaktır. SONAX Hybrid Boya Koruma hakkında ayrıntılı bilgi SONAX web sitesinde Müşteri Aydınlatma ‘da yer almaktadır.Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.trhttp://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Bu imkan 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World'e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar yararlanabilecektir.

31 Ocak 2017 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için http://www.gib.gov.tr, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin Worldcard ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yukarıda adı geçen internet siteleri ile Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden veya yukarıda belirtilen tüm bankalara ait Worldcard ile yapılan vergi ödemeleri ve Yapı Kredi Bankası üzerinden havale, eft, virman vb. bankacılık işlemleriyle yapılan vergi ödemelerinin  tamamı kampanya kapsamına girmektedir.

Buna ilave olarak yapılan anlaşma uyarınca kampanya kapsamında gelen müşterilerimizin Sonax' tan alacağı tüm hizmetler için Worldcard ile (Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar  için geçerlidir) yapacağı ödemelere Worldcard tarafından + 4 ilave taksit imkanı tanınmıştır. 

  Kampanya Katılım Şartları ,

·         01-31 Ocak 2017 tarihleri arasında  http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.trhttp://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.

·         Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir.

·         Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

·         Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.trhttp://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine teslim etmesi gerekmektedir.

·         Kampanya 01-28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World'e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar yararlanabilecektir.

·         Kampanya başka bir Sonax kampanyası ile birleştirilip kullanılamaz.

·         Kampanya binek araçları içermektedir, long  (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.

·         Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr

·         Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html  

MTV WEB-SITE GORSELI

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris