FORGOT YOUR DETAILS?

Perşembe, 28 Haziran 2018 / Yayınlanan Kampanyalar

Sonax Türkiye Genel Distribütörü Auton A.Ş. ile Yapı Kredi Bankası ve Worldcard arasında varılan mutabakata göre düzenlenen 2018 Temmuz MTV kampanya koşulları aşağıdaki gibidir ;

SONAX ’tan Worldcard sahiplerine özel 610 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde  %50 indirim ile 305 TL +KDV olacaktır.

01-31 Temmuz 2018 Motorlu taşıtlar vergisi ücretsiz 2 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir. Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 2 taksit uygulanmayacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması dahil değildir. Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır. Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir. Hesap üzerinden alınan ve TL card’lar ile yapılan ödemelere 2 taksit uygulanamamaktadır. Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar  Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir; TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir.

Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.trhttp://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu imkan 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında gelen müşterilerimizin Sonax Uygulama Merkezlerinden alacağı tüm hizmetler için Worldcard ile (Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar  için geçerlidir) yapacağı ödemelere Worldcard tarafından + 4 ilave taksit imkanı tanınmıştır.

31 Temmuz 2018 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için http://www.gib.gov.tr, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin Worldcard ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yukarıda adı geçen internet siteleri ile Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden veya yukarıda belirtilen tüm bankalara ait Worldcard ile yapılan vergi ödemeleri ve Yapı Kredi Bankası üzerinden havale, eft, virman vb. bankacılık işlemleriyle yapılan vergi ödemelerinin  tamamı kampanya kapsamına girmektedir.

Kampanya Katılım Koşulları:

 • Kampanyada 610 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde  %50 indirim ile 305 TL +KDV uygulanacaktır.
 • 01-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında  http://www.gib.gov.tr , http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.
 • Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir.
 • Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Fiyatlara KDV dahil değildir.
 • Kampanya 01 Temmuz-31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar yararlanabilecektir.
 • Kampanya paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek veya paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
 • Kampanya binek araçları içermektedir, long  (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
 • Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için sonax.com.tr

Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/sonax-uygulama-paketleri-2/

Perşembe, 07 Haziran 2018 / Yayınlanan Kampanyalar

Otomobilinizin estetik ve güzellik uzmanı SONAX’tan ,Babalar Gününe özel dört dörtlük kampanya !
(Sonax Nano Boya Temizleme Parlatma ve Koruma – İç Temizlik Paketi)

SONAX ailesi olarak tüm babalarımızın BABALAR GÜNÜ’ nü kutlar , SONAX ayrıcalıklarından yararlanmaları için SONAX Uygulama merkezlerimize bekleriz.

Kampanya Paket İçeriği ;
• SONAX NANO BOYA TEMİZLEME – PARLATMA VE KORUMA ;
• SONAX OZONLA DEZENFEKSİYON VE STRELİZASYON
• SONAX KLİMA TEMİZLEME VE DEZENFEKSİYON SİSTEMİ
• SONAX VIP OTOMOBİL YIKAMA

Kampanya Koşulları;
• Kampanya 07 Haziran -24 Haziran 2018 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
• Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paket içeriğiden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
• Kampanya başka bir Sonax kampanyası ile birleştirilip kullanılamaz.
• Kampanya binek araçları içermektedir, long (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
• Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
• Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

Perşembe, 03 Mayıs 2018 / Yayınlanan Kampanyalar

Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz Anneler Günü Kampanyamızda Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon + Sonax VIP Otomobil Yıkama’da %50 İndirim sunuyoruz.

Anne olmanın ayrıcalığını öne çıkaran bu kampanya ile hem annelerimizin anneler gününü kutlamak hem de onları SONAX hizmetlerini tanıtmak için SONAX Uygulama Merkezlerimize bekliyoruz.

Kampanya Koşulları
• Kampanya 04 Mayıs -20 Mayıs 2018 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
• Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
• Kampanya başka bir Sonax kampanyası ile birleştirilip kullanılamaz.
• Kampanya binek araçları içermektedir, long (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
• Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
• Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

Çarşamba, 25 Nisan 2018 / Yayınlanan Kampanyalar

 

2015 Yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel kampanyalarımız arasına giren Sonax İlkbahar Kampanyasının içeriğinde bir yeniliğe imza atarak Sonax Ceramic Coating CC36 Boya Koruma yaptırana Sonax Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Hediye ‘’ avantajı ile 01 Nisan – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında Sonax İlkbahar kampanyasını otomobil severlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Kampanya Sonax müşterilerinin en çok rağbet ettikleri Sonax Seramik Kaplama için bekledikleri indirimi;  yine Sonax müşterilerinin özellikle araçları için kış döneminde en çok ihtiyaç duydukları Sonax Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon uygulamasını hediye ederek Sonax’ın en kaliteli hizmeti olan Sonax Seramik Kaplama uygulamasından yararlanmaları amaçlanmıştır.

 

Kampanya Koşulları
1-Kampanya 01/04/2018 ve 30/04/ 2018 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
2-Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
3-Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.
4-Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.
5-Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri için http://www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size-en-yak%C4%B1n-sonax-bayi.html
6-Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html
7- Fiyatlara KDV Dahil Değildir.
YUKARI