SONAX Türkiye Genel Distribütörü Auton Otomativ Aş, bir gurup SONAX bayisi ile birlikte SONAX Almanya genel merkezini ziyaret etti.

25 Ekim-30 Ekim tarihleri arasında Almanya'ya yapılan iş gezisinde, cuma ve cumartesi günleri Munih kentinde tarihi ve turistik yerleri gezen SONAX Türkiye ekibi, 29 Ekim pazartesi günü SONAX Almanya yetkilileri tarafından karşılanarak Munih'teki bazı SONAX uygulama merkezlerini birlikte ziyaret ettiler. Ardından SONAX genel merkezinin bulunduğu Neuburg'a hareket eden SONAX Türkiye ekibi, 30 Ekim Salı günü, SONAX Gmbh genel yönetim ve üretim merkezinde, SONAX Almanya müdürleri tarafından binanın önündeki direklere çekilen Türk bayrağı eşliğinde resmi bir şekilde karşılandı.

Firmanın tarihi, üretim aşamaları, Arge labaratuvarları ile SONAX'ın Almanya pazarındaki ekonomik faaliyet ve hedefleri hakkında ekibimize sunum yapıldıktan sonra SONAX'ın üretim ve Arge tesislerinde, SONAX üretim mühendisleri eşliğinde ekibimiz için hazırlanan özel fabrika gezisi duzenlendi. Öğleden sonra ise SONAX Eğitim merkezinde 2014 ve 2015 yıllarında piyasaya sürülmesi planlanan yeni nesil SONAX ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

Günün sonunda ise özel olarak hazırlanan akşam yemeği eşliğinde SONAX Türkiye ve SONAX Almanya ekipleri bir araya gelerek, oluşan samimi ortamda birbirlerini daha da yakından tanıma fırsatı buldular. Beş gün süren gezinin ardından SONAX Türkiye ekibi, 30 Ekim Çarşamba günü markalarını yerinde görmenin ve yakından tanımanın vermiş olduğu mutluluk, yüksek bir moral ve yeni bir sinerjiyle Türkiye'ye döndüler.

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris