Airport Alışveriş Merkezi ve Maya Halkla İlişkilerin birlikte düzenledikleri Kedi-köpek fotoğraf yarışması ve İstanbul’un Prens Kedisi ve Prenses Kedisi yarışmaları tüm hayvan severleri 13-22 Aralık tarihleri arasında Airport alışveriş merkezine davet ediyor.

Tam bir şenlik havasında gerçekleşecek etkinlikte birçok organizasyon bir arada sunulacak. Özellikle her yaştan hayvan severin büyük ilgisini çekecek kedi ve köpek fotoğraf yarışması, görmeye değer neşeli bir sergi olarak Airport avm de on gün süre ile yer alacak. Katılmak için yapmanız gereken tek şey kedinizin veya köpeğinizin son 3 ay içerisinde çekilmiş en neşeli, en komik, en şirin fotoğrafını mail olarak göndermeniz olacaktır.

Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar etkinlik alanında yer alan sergide sergilenecek ve final gününe dek tüm alışveriş merkezi ziyaretçilerinin ilgisine açık olacak. Dereceye giren kedi ve köpekleri ise çok büyük bir sürpriz bekliyor.  Cat & Dog dergisi ile yapılan işbirliği sonucu jüri tarafından en beğenilen kedi ve köpek fotoğrafı, Cat & Dog dergisine kapak olacak. Sizde kedinizin ya da köpeğinizin fotoğrafını dergide kapak olarak görmek isterseniz hemen fotoğrafını yesim@mayahalklailiskiler.net adresine gönderin, yarışmaya katılın.

Hill’s Kedi ve köpek mamaları, Tom & Jerry Veteriner Kliniği, SONAX, Sanicat kedi kumları ve Ay-Cat kedi tuvaletlerinin sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte dereceye girecek kedi ve köpeklere gurme mamalardan özel tuvalete, araç içi pet care temizliğinden kedi kumuna kadar farklı pek çok hediye de verilecektir. Ayrıca Hill’s tarafından bağışlanacak kedi ve köpek mamaları Beşiktaş Çevre ve sokak hayvanları derneğine ve Bolluca barınağına hediye edilecektir.

SONAX Güneşli bayimizin etkinlik alanında SONAX standı, SONAX Pet Care görselleri ve SONAX personeli ile iştirak edeceği bu neşeli  etkinliğe tüm SONAX ailesini bekliyoruz.

Bilgi için; Yeşim Bingül – Maya Halkla İlişkiler

yesim@mayahalklailiskiler.net

0533 766 66 46

 

kedi kopek yarismasi pet care 1   kedi kopek yarismasi 2

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris