mahmut kologlu 14 bayi konusmasi rSonax Bayileri ile 14. kez Antalya’da buluştu

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Sonax bayileri Antalya Voyage Belek Otel’de bir araya gelerek büyük bir ailenin ferdi olmanın keyif ve gururunu yaşadı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayii toplantısının ondördüncüsü 7 – 9 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasında Sonax’ın Türkiye Genel Distribütörü AutOn A.Ş. Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu, kendilerini bugünlere ulaştıran başarının öyküsünü Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayileri ile paylaşarak, Sonax’ın sektördeki öncü ve rehber konumunu simgeleyen inovasyonlara 2014 yılında devam edeceklerini ifade etti.

Ardından AutOn Sonax Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Sn. Bülent Başaran ve Satış & Destek Müdürü Sn. Nizamettin Turhan Sonax’ın 2014 yılı faaliyet ve operasyonları içeren sunumları ile 2013 yılında gerçekleştirilen inovasyon ve yeni ürünleri içeren sunumları bayilerimiz ile paylaşıldı.

Bayilerimizin de görüş ve katkılarının ifade edildiği Toplantı iki gün sürdü.

 

sonax 14 bayi toplantisi

Antalya VOYAGE Belek Hotel’de gerçekleştirilen AUTON SONAX 14. DÖNEM BAYİ TOPLANTISI’nın akşam düzenlenen gala gecesinde SONAX Bayilerine 3 farklı kategoride ödülleri verildi.

En Iyi Bayi Odulleri


2013 YILI EN İYİ BAYİİ ÖDÜLÜ

EN İYİ BAYİ 1. SONAX GÜNEŞLİ / İSTANBUL

En Iyi Bayi-012013 yılı En İyi Bayii Kategorisinde Birinciliğe İstanbul Bayilerimizden Sonax Güneşli hak kazandı. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından Sonax Güneşli İşletme Sahibi Sn. Cengiz Taşkıran ve Eşine verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 2. SONAX CITY / ANKARA

En Iyi Bayi-02Ankara Bayimiz Sonax City 2013 En İyi Bayii Kategorisinde İkinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde Almanya Sonax Uluslararası Bölge Sorumlusu Sn. Leonardo Ginsberg tarafından Sonax City İşletme Sahibi Sn. Sebahattin Erdoğan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 3. SONAX ÖZGÜR / DENİZLİ

En Iyi Bayi-03Denizli Bayimiz Sonax Özgür 2013 En İyi Bayii Kategorisinde Üçüncü oldu. Ödülü Gala Gecesinde Geçmiş Dönem Almanya Sonax Türkiye Sorumlusu Sn. Heiko Werle tarafından Sonax Özgür İşletme Sahibi Sn. Ali Rıza Özgür’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 4. SONAX İZMİT / İZMİT

En Iyi Bayi-04İzmit Bayimiz Sonax İzmit 2013 En İyi Bayii Kategorisinde Dördüncü oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Sn. Bülent Başaran tarafından Sonax İzmit İşletme Sahibi Sn. Özer Özdemir’everildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 5. SONAX ACARKENT / İSTANBUL

En Iyi Bayi-05İstanbul Bayilerimizden Sonax Acarkent 2013 En İyi Bayii Kategorisinde Beşinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Bayii Kurulum ve Destek Müdürü Sn. Eyüp Çakır tarafından Sonax Acarkent İşletme Sahibi Sn. Melek Çalışır’averildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 6. SONAX KARABÜK / KARABÜK

En Iyi Bayi-06Karabük Bayimiz Sonax Karabük 2013 En İyi Bayii Kategorisinde Altıncı oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutON Sonax Bayii Satış ve Destek Müdürü Sn. Nizamettin Turhan tarafından Sonax Karabük İşletme Sahibi Sn. Emin Şahin’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 7. SONAX VOGA / İSTANBUL

En Iyi Bayi-07İstanbul Bayilerimizden Sonax Voga 2013 En İyi Bayii Kategorisinde Yedinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Eğitim Uzmanı Sn. Servet Uralkaya tarafından Sonax Voga İşletme Sahipleri Sn. Fatih Etli ve Sn. Fatih Ceştan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 8. SONAX AVAS / İSTANBUL

En Iyi Bayi-08İstanbul Bayilerimizden Sonax Avas 2013 En İyi Bayii Kategorisinde Sekizinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Liqui Moly Satış Müdürü Sn. Kemal Pek tarafından Sonax Avas İşletme Sahibi Sn. Mustafa Eraslan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 9. SONAX GÖKKUŞAĞI / ERZİNCAN

En Iyi Bayi-09Erzincan Bayimiz Sonax Gökkuşağı 2013 En İyi Bayii Kategorisinde Dokuzuncu oldu. Ödülü Gala Gecesinde İstanbul Sonax MegatekBayisi İşletme Sahibi Sn. Mustafa Kiriş tarafından Sonax Gökkuşağı İşletme Sahibi Sn. Nevzat Sekmen’everildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ BAYİ 10. SONAX KARŞIYAKA / İZMİR

En Iyi Bayi-10İzmir Bayimiz Sonax Karşıyaka 2013 En İyi Bayii Kategorisinde Onuncu oldu. Ödülü Gala Gecesinde Sonax Akademi İşletme Müdürü Sn. Gizem Arslan tarafından Sonax Karşıyaka İşletme Sahipleri Sn. Cenk Uzunefe ve Sn. Gürkan Tetikol’averildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

2013 YILI EN İYİ SATIŞ ÖDÜLÜ

EN İYİ SATIŞ 1. SONAX ÖZGÜR / DENİZLİ

En Iyi Satis-012013 yılı En İyi Satış Kategorisinde Birinciliğe Denizli Bayimiz Sonax Özgür hak kazandı. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından Sonax Özgür İşletme Sahibi Sn. Ali Rıza Özgür’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 2. SONAX ACARKENT / İSTANBUL

En Iyi Satis-02İstanbul Bayilerimizden Sonax Acarkent 2013 En İyi Satış Kategorisinde İkinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde Almanya Sonax Uluslararası Bölge Sorumlusu Sn. Leonardo Ginsberg tarafından Sonax Acarkent İşletme Sahibi Sn. Melek Çalışır’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 3. SONAX VOGA / İSTANBUL

En Iyi Satis-03İstanbul Bayilerimizden Sonax Voga 2013 En İyi Satış Kategorisinde Üçüncü oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutON Liqui Moly Satış Müdürü Sn. Kemal Pek tarafından Sonax Voga İşletme Sahipleri Sn. Fatih Etli ve Sn. Fatih Ceştan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 4. SONAX AVAS / İSTANBUL

En Iyi Satis-04İstanbul Bayilerimizden Sonax Avas 2013 En İyi Satış Kategorisinde Dördüncü oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutON Sonax Satın Alma ve İdari İşler Sorumlusu Sn. Hasan Pehlivan tarafından Sonax Avas İşletme Sahibi Sn. Mustafa Eraslan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 5. SONAX İZMİT / İZMİT

En Iyi Satis-05İzmit Bayimiz Sonax İzmit 2013 En İyi Satış Kategorisinde Beşinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutON Sonax Muhasebe Müdürü Sn. Özlem Gödel tarafından Sonax İzmit İşletme Sahibi Sn. Özer Özdemir’everildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 6. SONAX KARABÜK / KARABÜK

En Iyi Satis-06Karabük Bayimiz Sonax Karabük 2013 En İyi Satış Kategorisinde Altıncı oldu. Ödülü Gala Gecesinde Sonax Flora ve Sonax Efe İşletme Sahibi Fatma Şahin tarafından Sonax Karabük İşletme Sahibi Sn. Emin Şahin’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 7. SONAX PERLAVISTA / İSTANBUL

En Iyi Satis-07İstanbul Bayilerimizden Sonax Perlavista 2013 En İyi Satış Kategorisinde Yedinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutON Sonax Bayii Satış ve Destek Müdürü Sn. Nizamettin Turhan tarafından Sonax Perlavista İşletme Sahibleri Sn. Gülcan Yılmaz ve Sn. Emine Güler’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 8. SONAX POPÜLER / KAYSERİ

En Iyi Satis-08Kayseri Bayilerimizden Sonax Popüler 2013 En İyi Satış Kategorisinde Sekinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutON Sonax Bayii Kurulum ve Destek Müdürü Sn. Eyüp Çakır tarafından Sonax Popüler İşletme Sahibi Sn. Ömer Tekin’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 9. SONAX PİRAMİT / İSTANBUL

En Iyi Satis-09İstanbul Bayilerimizden Sonax Piramit 2013 En İyi Satış Kategorisinde Dokuzuncu oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutON Sonax Zincir Marketler Satış Sorumlusu Sn. Keriman Coşkun tarafından Sonax Piramit İşletme Sahibi Sn. Murat Uraz’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ SATIŞ 10. SONAX CLASS / TEKİRDAĞ

En Iyi Satis-10Tekirdağ Bayimiz Sonax Class 2013 En İyi Satış Kategorisinde Onuncu oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutON Sonax Satış Destek Sorumlusu Sn. Evrim Altunkaya tarafından Sonax Class İşletme Sahibi Sn. Mehmet Ali Kaptan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

2013 YILI EN İYİ YÖNETİCİ ÖDÜLÜ

EN İYİ YÖNETİCİ 1. EMİN ŞAHİN / KARABÜK

En Iyi Yonetici-012013 yılı En İyi Yönetici Kategorisinde Birinciliğe Sonax Karabük Bayimiz’in Yöneticisi Emin Şahin hak kazandı. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından Sonax Karabük İşletme Sahibi Sn. Emin Şahin’everildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ YÖNETİCİ 2. ŞERİFE ZORLU / VOGA / İSTANBUL

En Iyi Yonetici-02İstanbul Bayilerimizden Sonax VogaYöneticisi Sn. Şerife Zorlu 2013 En İyi Yönetici Kategorisinde İkinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde Sonax Serdivanİşletme Sahibi Sn. Gökhan Çubukçuoğlu tarafından Sonax VogaYöneticisi Sn. Şerife Zorlu’ya verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ YÖNETİCİ 3. ZAFER GÜNAÇ / AXION / SAMSUN

En Iyi Yonetici-03Samsun Bayisi Sonax Axion Yöneticisi Sn. Zafer Günaç 2013 En İyi Yönetici Kategorisinde Üçüncü oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Sn. Bülent Başaran tarafından Sonax Axion Yöneticisi Sn. Zafer Günaç’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ YÖNETİCİ 4. SİBEL TAŞKIRAN / POPÜLER / KAYSERİ

En Iyi Yonetici-04Kayseri Bayisi Sonax Popüler Yöneticisi Sn. Sibel Taşkıran 2013 En İyi Yönetici Kategorisinde Dördüncü oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Genel Müdürü Asistanı Sn. Fatma Çakıcı tarafından Sonax Popülerİşletme Sahibi Sn. Ömer Tekin’everildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

EN İYİ YÖNETİCİ 5. GÜRKAN TETİKOL / KARŞIYAKA / İZMİR

En Iyi Yonetici-05İzmir Bayisi Sonax Karşıyaka Yöneticisi Sn. Gürkan Tetikol 2013 En İyi Yönetici Kategorisinde Beşinci oldu. Ödülü Gala Gecesinde AutOn Sonax Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Sn. Erkan Avcı tarafından Sonax Karşıyaka Yöneticisi Sn. Gürkan Tetikol’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

2013 YILI ÖZEL ÖDÜL

BURCU BURKUT ERENKUL

Ozel Odul Burcu Burkut ErenkulM2013 yılında Sonax’ınSponsor olduğu Sn. Burcu Burkut Erenkul markaya yapmış olduğu tanıtım ve katkılarından dolayı ödüle laik görüldü ve özel ödül ile ödüllendirildi.
 
Bayii Toplantısı ikinci günü Sunuma ve Gala Gecesine katılan Burcu Burkut Erenkul Bayiler tarafından büyük bir beğeni ve ilgi ile karşılandı.
 
Ödül Gala Gecesinde AutOn Sonax Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu, Almanya Sonax Uluslararası Bölge Müdürü Sn. Leonardo Ginsberg ve Almanya Liqui MolyBölge Müdürü İbrahim Memiş ile birlikteverildi. Kendilerinekatkılarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris