SONAX, XTREME Jant Koruma’nın (Xtreme Wheel Rim Coating) formülasyonunu geliştirdi. “Hybrid Net Koruma“ teknolojisi sayesinde koruma kalkanı oldukça kirlenmiş yüzeyleri aylarca korur. Fren tozu ve tipik lekelerin giderilmesini kolaylaştırır ve jantların yüzeyinde tutunmasını engeller.

SONAX Araç bakım uzmanları XTREME Jant Koruma’nın (Xtreme Wheel Rim Coating) formülasyonunu geliştirdi. Yenilenmiş “ Hybrid Net Koruma “ teknolojisi sayesinde, basit bir uygulama ile jantlarda kalıcı koruma kalkanı uzun süreli koruma sağlar. SONAX laboratuarlarında geliştirilip, test edilen ultra ince hybrid koruma kalkanı, görünmez, dayanıklı ve uzun süreli koruyucu tabaka oluşturur. Jant yüzeyi ile temas edince, ürün kirin yapışmasını azaltır, su, kir ve tuz tutmama etkisi vardır ve tüm alüminyum, çelik, krom ve cilalı jantlar için uygulanır. Koruma etkisi göz kamaştırıcı bir parlaklık sağlayarak daha etkileyici olur. Kalıcı koruma kalkanı aracın beş kez yıkanmasına kadar dayanıklıdır. Az kirli jantları elle yıkarsanız, daha fazla dayanıklı olduğunun farkına varırsınız. Daha fazla kirlenmiş yüzeyler için lastik temizleyicinin ekonomik kullanımı yeterlidir. Bunun için, yumuşak bileşenleri olduğu için SONAX XTREME Lastik Temizleyiciyi (Sonax Xtreme Wheel Cleaner Full Effect) önerilir.

Uygulaması çok basittir. Uygulama yapmak için pakette dört pratik bez vardır. Ürün beze az miktarda püskürtülür ve temiz ve kuru jantlara derinlemesine dağıtılır. Bu uygulama sıvı tabaka tamamen buharlaşıncaya kadar yapılır. Bir saat içerisinde koruma kalkanı jant yüzeyine nüfuz eder. Pratik 250 ml spray kutu sekiz araca uygulanır.

 jant 2

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris