2015-bayi-toplantisi

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan SONAX bayileri Antalya Gloria Verde Otel’de bir araya gelerek bir taraftan AutON A.Ş.’nin 15. Yıldönümünü kutladı, diğer taraftan her yıl olduğu gibi büyük bir ailenin ferdi olmanın keyif ve gururunu yaşadı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayii toplantısının onbeşincisi 6 – 8 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasında SONAX’ın Türkiye Genel Distribütörü AutOn A.Ş. Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu, kendilerini bugünlere ulaştıran başarının öyküsünü Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayileri ile paylaşarak, SONAX’ın sektördeki öncü ve rehber konumunu simgeleyen inovasyonlara 2015 yılında devam edeceklerini ifade etti.

Ardından AutOn SONAX Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Sn. Bülent Başaran SONAX’ın 2015 yılı faaliyet ve operasyonları içeren sunumları ile 2013 yılında gerçekleştirilen inovasyon ve yeni ürünleri içeren sunumları bayilerimiz ile paylaşıldı.

Bayilerimizin de görüş ve katkılarının ifade edildiği Toplantı iki gün sürdü.

 2014 yili en iyi Bayii Odulu

2014 YILI EN İYİ BAYİİ ÖDÜLÜ

EN İYİ BAYİİ 1. SONAX TARABYA / İSTANBUL

Tarabya Bayi 1   2014 yili en iyi Bayii 1.-SONAX-Tarabya
 
2014 yılı En İyi Bayii Kategorisinde Birinciliğe İstanbul Bayilerimizden SONAX Tarabya hak kazandı. Ödül Gala Gecesinde SONAX Almanya Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Sn. Daniel Ott tarafından SONAX Tarabya İşletme Sahibi Sn. Mehmet Fatih Günaydın’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 2. SONAX KARABÜK / KARABÜK

Karabuk Bayi 2   2014 yili en iyi Bayii 2.-SONAX-Karabuk
 
Karabük Bayimiz SONAX Karabük 2014 En İyi Bayii Kategorisinde İkinci oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından SONAX Karabük İşletme Sahibi Sn. Emin Şahin’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 3. SONAX İSKENDER / UŞAK

Iskender Bayi 3   2014 yili en iyi Bayii 3-SONAX-Iskender
 
2014 yili en iyi Bayii 3-SONAX-IskenderUşak Bayimiz SONAX İskender 2014 En İyi Bayii Kategorisinde Üçüncü oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Sn. Bülent Başaran tarafından SONAX İskender İşletme Sahibi Sn. İskender Doğan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 4. SONAX STUDİO / ADANA

Studio Bayi 4   2014 yili en iyi Bayii 4.-SONAX-Studio
 
2014 yili en iyi Bayii 4.-SONAX-StudioAdana Bayimiz SONAX Studio 2014 En İyi Bayii Kategorisinde Dördüncü oldu. Ödül Gala Gecesinde Almanya SONAX Uluslararası Bölge Sorumlusu Sn. Leonardo Ginsberg tarafından SONAX Studio İşletme Sahipleri Sn. Mehmet Aybek ve Sn. Ercan Tanrıseven’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 5. SONAX SERDİVAN / SAKARYA

Serdivan Bayi 5   2014 yili en iyi Bayii 5.-SONAX-Serdivan
 
2014 yili en iyi Bayii 5.-SONAX-SerdivanSakarya Bayilerimizden SONAX Serdivan 2014 En İyi Bayii Kategorisinde Beşinci oldu. Ödül Gala Gecesinde SONAX Almanya Avrupa Bölge Eğitim Sorumlusu Sn. Christian Resch tarafından SONAX Serdivan İşletme Sahibi Sn. Gökhan Çubukçuoğlu’na verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 6. SONAX KÜÇÜK NAİM / HATAY

Kucuk Naim Bayi 6   2014 yili en iyi Bayii 6.-SONAX-Kucuk Naim
 
2014 yili en iyi Bayii 6.-SONAX-Kucuk NaimHatay Bayimiz SONAX Küçük Naim 2014 En İyi Bayii Kategorisinde Altıncı oldu. Ödül Gala Gecesinde AutON SONAX Eğitim Uzmanı Sn. Servet Uralkaya tarafından SONAX Küçük Naim İşletme Sahibi Sn. Mehmet Eser Dağ’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 7. SONAX GÜNEŞLİ / İSTANBUL

Gunesli Bayi 7   2014 yili en iyi Bayii 7.-SONAX-Gunesli
 
2014 yili en iyi Bayii 7.-SONAX-Gunesliİstanbul Bayilerimizden SONAX Güneşli 2014 En İyi Bayii Kategorisinde Yedinci oldu. Ödül Gala Gecesinde Almanya SONAX Uluslararası Bölge Sorumlusu Sn. Leonardo Ginsberg tarafından SONAX Güneşli İşletme Sahibi Sn. Cengiz Taşkıran’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 8. SONAX ÖZGÜR / DENİZLİ

Ozgur Bayi 8   2014 yili en iyi Bayii 8.-SONAX-Ozgur
 
2014 yili en iyi Bayii 8.-SONAX-OzgurDenizli Bayilerimizden SONAX Özgür 2014 En İyi Bayii Kategorisinde Sekizinci oldu. SONAX Özgür İşletme Sahibi Sn. Ali Rıza Özgür Gala Gecesine katılamadığından Ödül SONAX Almanya Avrupa Bölge Eğitim Sorumlusu Sn. Christian Resch tarafından SONAX Özgür Satış Sorumlusu Sn. Bilal Keser’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 9. SONAX BORDOMAVİ / TRABZON

Bordomavi Bayi 9   2014 yili en iyi Bayii 9.-SONAX-Bordo Mavi
 
2014 yili en iyi Bayii 9.-SONAX-Bordo MaviTrabzon Bayimiz SONAX Bordomavi 2014 En İyi Bayii Kategorisinde Dokuzuncu oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Sn. Bülent Başaran tarafından SONAX Bordomavi İşletme Sahibi Sn. Fatih Altuntaş’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ BAYİİ 10. SONAX GÖKKUŞAĞI / ERZİNCAN

Gokkusagi Bayi 10   2014 yili en iyi Bayii 10.-SONAX-Gokkusagi
 
2014 yili en iyi Bayii 10.-SONAX-Gokkusagi Erzincan Bayimiz SONAX Gökkuşağı 2014 En İyi Bayii Kategorisinde Onuncu oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Satış Destek Sorumlusu Sn. Evrim Altunkaya tarafından SONAX Gökkuşağı İşletme Sahibi Sn. Nevzat Sekmen’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

 2014 yili en iyi Satis Odulu

 

2014 YILI EN İYİ SATIŞ ÖDÜLÜ

EN İYİ SATIŞ 1. SONAX CITY / ANKARA

City Satis 1   2014 yili en iyi Satis 1.-SONAX-City
 
2014 yili en iyi Satis 1.-SONAX-City 2014 yılı En İyi Satış Kategorisinde Birinciliğe Ankara Bayimiz SONAX City hak kazandı. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından SONAX City İşletme Sahibi Sn. Sebahattin Erdoğan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 2. SONAX KARABÜK / KARABÜK

Karabuk Satis 2   2014 yili en iyi Satis 2.-SONAX-Karabuk
 
2014 yılı en iyi Satis 2.-SONAX-Karabük Bayimiz SONAX Karabük 2014 En İyi Satış Kategorisinde İkinci oldu. Ödül Gala Gecesinde SONAX Almanya Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Sn. Daniel Ott tarafından SONAX Karabük İşletme Sahibi Sn. Emin Şahin’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 3. SONAX TARABYA / İSTANBUL

Tarabya Satis 3   2014 yili en iyi Satis 3.-SONAX-Trabya
 
İstanbul Bayilerimizden SONAX Tarabya 2014 En İyi Satış Kategorisinde Üçüncü oldu. Ödül Gala Gecesinde Almanya SONAX Uluslararası Bölge Sorumlusu Sn. Leonardo Ginsberg tarafından SONAX Tarabya İşletme Sahibi Sn. Mehmet Fatih Günaydın’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 4. SONAX İSKENDER / UŞAK

Iskender Satis 4   2014 yili en iyi Satis 4.-SONAX-Iskender
 
2014 yili en iyi Satis 4.-SONAX-Iskender Uşak Bayilerimizden SONAX İskender 2014 En İyi Satış Kategorisinde Dördüncü oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Sn. Bülent Başaran tarafından SONAX İşletme Sahibi Sn. İskender Doğan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 5. SONAX PRAMİT / İSTANBUL

Piramit Satis 5   2014 yili en iyi Satis 5.-SONAX-Pramit
 
2014 yili en iyi Satis 5.-SONAX-Pramit İstanbul Bayimiz SONAX Piramit 2014 En İyi Satış Kategorisinde Beşinci oldu. Ödül Gala Gecesinde SONAX Almanya Avrupa Bölge Eğitim Sorumlusu Sn. Christian Resch tarafından SONAX Piramit İşletme Sahibi Sn. Murat Uraz’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 6. SONAX KARŞIYAKA / İZMİR

Karsiyaka Satis 6   2014 yili en iyi Satis 6.-SONAX-Karsiyaka
 
İzmir Bayimiz SONAX Karşıyaka 2014 En İyi Satış Kategorisinde Altıncı oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Zincir Marketler Sorumlusu Sn. Keriman Coşkun tarafından SONAX Karşıyaka İşletme Sahipleri Sn. Cenk Uzunefe ve Sn. Gürkan Tetikol’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 7. SONAX AVAS / İSTANBUL

Avas Satis 7   2014 yili en iyi Satis 7.-SONAX-Avas
 
2014 yili en iyi Satis 7.-SONAX-Avas İstanbul Bayilerimizden SONAX Avas 2014 En İyi Satış Kategorisinde Yedinci oldu. Ödül Gala Gecesinde Almanya SONAX Uluslararası Bölge Sorumlusu Sn. Leonardo Ginsberg tarafından SONAX Avas İşletme Sahibi Sn. Mustafa Eraslan’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 8. SONAX SEYHAN / ADANA

Seyhan Satis 8   2014 yili en iyi Satis 8.-SONAX-Seyhan
 
2014 yili en iyi Satis 8.-SONAX-Seyhan Adana Bayilerimizden SONAX Seyhan 2014 En İyi Satış Kategorisinde Sekinci oldu. Ödül Gala Gecesinde SONAX Almanya Avrupa Bölge Eğitim Sorumlusu Sn. Christian Resch tarafından SONAX Seyhan İşletme Sahibi Sn. Mehmet Ömeroğlu’na verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 9. SONAX AXION / SAMSUN

Axion Satis 9    
 
2014 yili en iyi Satis 9.-SONAX-Axion Samsun Bayilerimizden SONAX Axion 2014 En İyi Satış Kategorisinde Dokuzuncu oldu. SONAX Axion İşletme Sahibi Sn. İbrahim Daştan Gala Gecesine katılamadığından dolayı Ödül verilemedi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ SATIŞ 10. SONAX AKSU / GAZİANTEP

Aksu Satis 10   2014 yili en iyi Satis 10.-SONAX-Aksu
 
2014 yili en iyi Satis 10.-SONAX-Aksu Gaziantep Bayimiz SONAX Aksu 2014 En İyi Satış Kategorisinde Onuncu oldu. Ödül Gala Gecesinde AutON Eğitim Uzmanı Sn. Şakir Göktaş tarafından SONAX Aksu İşletme Sahibi Sn. Hacı Aksu’ya verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

 


2014 YILI EN İYİ YÖNETİCİ ÖDÜLÜ

EN İYİ YÖNETİCİ 1. FUNDA URKUŞ - STUDIO / ADANA

Studio Urkus Yonetici 1   2014 yili en iyi Yonetici 1.-SONAX-Studio
 
2014 yili en iyi Yonetici 1.-SONAX-Studio 2014 yılı En İyi Yönetici Kategorisinde Birinciliğe SONAX Studio Bayimiz’in Yöneticisi Funda Urkuş hak kazandı. Ödül Gala Gecesinde SONAX Almanya Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Sn. Daniel Ott tarafından SONAX Studio İşletme Sahibi Sn. Ercan Tanrıseven’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ YÖNETİCİ 2. AYŞEN TEMELOĞLU - ÖZGÜR / DENİZLİ

Ozgur Temeloglu Yonetici 2   2014 yili en iyi Yonetici 2.-SONAX-Ozgur
 
2014 yili en iyi Yonetici 2.-SONAX-Özgur Denizli Bayilerimizden SONAX Özgür Yöneticisi Sn. Ayşen Temeloğlu 2014 En İyi Yönetici Kategorisinde İkinci oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu tarafından SONAX Özgür Satış Sorumlusu Sn. Bilal Keser’e verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ YÖNETİCİ 3. SİBEL TAŞKIRAN - TKN / KAYSERİ

Taskiran TKN Yonetici 3   2014 yili en iyi Yonetici 3.-SONAX-TKN
 
2014 yili en iyi Yonetici 3.-SONAX-TKN Kayseri Bayisi SONAX TKN Oto Yöneticisi Sn. Sibel Taşkıran 2014 En İyi Yönetici Kategorisinde Üçüncü oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Genel Müdür Asistanı Sn. Fatma Çakıcı tarafından SONAX TKN Oto İşletme Sahibine verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ YÖNETİCİ 4. HAKAN AKDENİZ - TARABYA / İSTANBUL

Akdeniz Tarabya Yonetici 4   2014 yili en iyi Yonetici 4.-SONAX-Tarabya
 
2014 yili en iyi Yonetici 4.-SONAX-Tarabya İstanbul Bayisi SONAX Tarabya Yöneticisi Sn. Hakan Akdeniz 2014 En İyi Yönetici Kategorisinde Dördüncü oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX İdari İşler ve Satınalma Sorumlusu Sn. Hasan Pehlivan tarafından SONAX Tarabya İşletme Sahibi Sn. Mehmet Fatih Günaydın’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

EN İYİ YÖNETİCİ 5. NİHAT BARUT - GÜNEŞLİ / İSTANBUL

Barut Gunesli Yonetici 5   2014 yili en iyi Yonetici 5.-SONAX-Gunesli
 
2014 yili en iyi Yonetici 5.-SONAX-Gunesli İstanbul Bayisi SONAX Güneşli Yöneticisi Sn. Nihat Barut 2014 En İyi Yönetici Kategorisinde Beşinci oldu. Ödül Gala Gecesinde AutOn SONAX Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Sn. Erkan Avcı tarafından SONAX Güneşli İşletme Sahibi Sn. Cengiz Taşkıran’a verildi. Kendilerini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris