Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton Otomotiv A.Ş.  18. Geleneksel Bayi Toplantısını 9 – 11 Mart 2018 tarihinde Kıbrıs Nuhun Gemisi Deluxe Hotel’de gerçekleştirdi. 2017 yılının değerlendirildiği ve 2018 yılı planlarının paylaşıldığı toplantıya katılım ve ilgi çok yoğundu.

Auton kurulduğu ilk yıldan itibaren geleneksel olarak gerçekleştirdiği bayi toplantılarına bu yıl da bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadı. Araç bakım sektöründe Türkiye lideri olan Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton 9 – 11 Mart tarihlerinde gerçekleştirdiği toplantıda bayileriyle birlikte 2017 yılını değerlendirme, 2018 yılı planlarını paylaşma imkânı buldu.

Sonax Almanya export direktörü Mr. Bernard Von Eyb Sonax'ın Almanya pazarlama ve sponsorluk faaliyetleri hakkında bilgi verdikleri bir sunum paylaştıktan sonra Sonax Türkiye Auton’u başarılı faaliyetlerinden dolayı tebrik ettiler. Hemen ardından Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Başaran 2017 yılında açılan Sonax Uygulama Merkezlerini tanıttı, işletme sahipleri hem kendilerini tanıtma hem de işletmeleri ve hedefleri hakkında bilgi sunma imkânı bulmuş oldu.

Auton’un 2017 yılında gerçekleştirdiği Sonax pazarlama, tanıtım ve satış faaliyetleri, Sonax’ın satış müdürü Keriman Çoşkun'un sunumuyla detaylı olarak paylaşıldı. Bayilerle birlikte karşılıklı görüş ve değerlendirmelerin yapıldığı toplantı, 2018 yılı için umutlu beklenti ve iyi temenniler ifade edildikten sonra hep birlikte Sonax aile fotoğrafı çektirilmesi ardından akşam düzenlenen ödül töreni ve ünlü sanatçı Ferhat Göçer'in konseri ile sona erdi.

Ödül töreninde her yıl olduğu gibi dereceye giren bayiler Sonax -  Auton’un en iyileri ödüllerini almanın heyecan ve mutluluğunu yaşadılar. “En İyi Bayi ve “En İyi Satış” olmak üzere iki kategoride Türkiye genelindeki 78 bayi arasında ilk 10’a giren bayilere ve ilk 3’e giren bayi yöneticilerine ödülleri takdim edildi. Büyük bir coşku ile gerçekleşti.

Ödül töreninde ödüle layık görülen tüm bayileri tebrik eden Sonax Türkiye Genel Müdürü; Sayın Mahmut Yoloğlu, araç bakım sektöründe lider olmanın verdiği bilinç ve sorumlulukla Sonax Ailesi olarak daima hep birlikte emin adımlarla büyümeye, gelişmeye devam edeceklerini belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti.

 
     

EN İYİ BAYİİ ÖDÜLÜ

   
1. MERAM  
2. ACARKENT  
3. SERDİVAN  
4. ÖZGÜR  
5. ÇANKAYA  
6. ATAKUM  
7. TREND  
8. BORNOVA  
9. ALTUNİZADE  
10. ERCE  
   

EN İYİ SATIŞ ÖDÜLÜ

 
1.ÖZGÜR  
2. İSKENDER  
3. SERDİVAN  
4. MERAM  
5. ACARKENT  
6. TREND  
7. ATAKUM  
8. ESKİŞEHİR  
9. K.NAİM  
10. AXİON  
   

EN İYİ YÖNETİCİ

 
1. MERAM - Erkut UYSAL  
2. SEYHAN - Caner GÜLEŞÇİ  
3. BATMAN - Veysel BAĞCI  

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris