FORGOT YOUR DETAILS?

Marka

1 numaralı araç bakım markasına dönüşen vizyon

SONAX, Almanya'daki otomobil bakım ürünleri pazarının lideri ve dünya çapında önde gelen üreticilerden biridir. Marka dünyada 100 ülkede temsil edilmektedir. 60 yılı aşkın süredir, şirket Neuburg Donau'da en zorlu gereksinimleri karşılamak için yüksek performanslı otomobil bakım ürünleri geliştiriyor ve üretiyor. Motor sporlarında, modifiye veya klasik otomobil dünyasında olsun: SONAX, otomobil severleri ve uzmanları için daima yanınızda olacak.

En iyi marka yine SONAX

Almanya'nın önde gelen otomobil dergilerinin okuyucularının hepsi aynı fikirde: En iyi otomobil bakım ürünleri markası SONAX. "Auto Bild", "auto, motor und sport", "Motor Klassik", "motorsport aktuell" ve "Auto Zeitung" tarafından yapılan okuyucu anketleri Sonax’ı yine birinci sıraya koydu.

Auton Bild hiçbir otomobil bakımı markası, sürücüler arasında böylesine büyük saygınlığa sahip değildir. Bu, özellikle "Auto Bild" 2017 okurları arasında yapılan anketin sonucu tarafından ortaya konuldu. "Tüm kategorilerdeki en iyi markalar" liginde SONAX, bir kez daha araba bakım kategorisinde parlıyor: "Auto Bild" okurlarının %71'i için, “kırmızı logolu parlak marka” açık ara farkla, art arda beşinci kez birinci sırada (sayı 13/2017) yer alıyor.

" auto, motor und sport " okuyucularının salt çoğunluğu, Neuburg Donau´daki üreticiyi otomobillerin bakımı ve değer koruma konularında 12. defa en sevdikleri marka olarak ilan etti. Rakamlara bakıldığında, ankete katılan okurların % 54.8'i SONAX'ı, "bakım ürünleri" kategorisinde en iyi marka olarak – sıralamada ikinci olan üreticiye fark atarak – seçti. Sonuç, 16 Mart 07/2017 sayısında okunabilir. Ayrıca Sonax, "Motor Klassik" dergisinin zorlu ve talepkar okuyucuları arasında da saygıdeğer bir marka bilinirliğine sahip. Geçen yıl olduğu gibi, bu senede Sonax %49.9 ile “Motor Klassik” okurları arasında “En iyi marka” olarak seçildi

"Auto Zeitung", "motorsport aktuell" ve "sportauto" dergisinin son okuyucu anketlerinde de mükemmel sonuçlar elde edildi. Çünkü bu yayınlarda da görkemli kazanan olarak her zaman SONAX olarak adlandırılıyor.

Sonax Pazarlama Müdürü Franz Fischer: "Bu okuyucu anketlerinin sonuçlarına sevindik. Okurlara, müşterilerimize en derin şükranlarımızı sunmak isteriz. SONAX markası,1959 yılından beri eşsiz bir kalite standardına sahip olan “Made in Germany” ile eşanlamlı olmuştur.

Önde gelen otomobil dergisi okuyucularının takdirlerinin istikrarlı bir şekilde devam etmesi, SONAX markasına duyulan yüksek güven seviyesini açıkça ifade diyor.

YUKARI