Bu Kampanya Sona Ermiştir

01-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında http://www.gib.gov.tr, http://www.yapikredi.com.tr  http://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir. Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Taksitli işlem yapmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.

SONAX ’tan Worldcard sahiplerine özel 390 TL değerindeki Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel %50 indirim ile 195 TL olacaktır. SONAX Hybrid Boya Koruma hakkında ayrıntılı bilgi SONAX web sitesinde Müşteri Aydınlatma ‘da yer almaktadır.Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr,  http://www.worldcard.com.trve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Bu imkan 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World'e özel +3 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +3 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar yararlanabilecektir.

31 Temmuz 2016 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için http://www.gib.gov.tr, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin Worldcard ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

LONG ( SUV, Minibüs, Jeep, Panelvan, E-Sınıfı ve üstü) araçlarda %20 fiyat farkı uygulanır.

Kampanyamız Hakkında Sıkça Sorulan Sorulara verdiğimiz Yanıtlar ve Başka Bilgilendirmeler İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

Ayrıca Kampanyada Adı Geçen Hizmetimizle İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz!

 

MTV KAMPANYA 700X300 px

 

DUYURULAR

sonax-ucretsiz-danisin

sonaxshop

sonax-boya-koruma

sonax-garanti-belgesi

taklit-sonax

bayimiz-olun

musteri-aydinlatma-1
sifir-otomobiller-1
cam-film-folyo-kapmlama-1
kampanyalar-1
yeni-urunler-1
en-yakin-sonax-1
en-yakin-cam-1
fiyat-listeleri-1
kalite-belgeleri-1
oda-sonaxta-1
uzmana-danisin-1
3sonax-tv
bayi-giris