FORGOT YOUR DETAILS?

Salı, 12 Mart 2019 / Yayınlanan Haberler

Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton Otomotiv A.Ş. 19. Geleneksel Bayi Toplantısını 09 Mart 2019 tarihinde İstanbul Elite World Asia Hotel’de gerçekleştirdi. 2018 yılının değerlendirildiği ve 2019 yılı planlarının paylaşıldığı toplantıya katılım ve ilgi oldukça yoğundu.

Auton kurulduğu ilk yıldan itibaren geleneksel olarak gerçekleştirdiği bayi toplantılarına bu yıl da bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadı.

Araç bakım sektöründe Türkiye pazar lideri olan Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton Otomotiv AŞ 09 Mart tarihlerinde gerçekleştirdiği Sonax Yıllık Bayi Toplantısında bayileriyle birlikte 2018 yılını değerlendirme, 2019 yılı planlarını paylaşma imkânı buldu.

Toplantı Sonax Türkiye Genel Distribitörü Auton A.Ş. Genel Müdürü Mahmut Yoloğlu tüm katılımcılara hitaben açılış konuşması ile başladı.

Auton Sonax Türkiye Genel Müdürü Sn. Mahmut Yoloğlu 2019 yılında yaşanan ekonomik daralmayı, işimize daha çok konsantre olmak, daha çok çalışmak , müşteri memnuniyet ve sadakatine önem vermek ve daha esnek bir işletme politikası uygulamak suretiyle aşabileceklerini ifade ederek daha önceki ekonomik krizlerden nasıl daha güçlenerek çıktılarsa , bu dönemdeki daralmadan da aynı şekilde daha güçlenerek çıkacaklarını belirtti.

Sonax Avrupa Satış Müdürü Mr Leonardo Gingsberg Sonax’ın Almanya pazarlama ve sponsorluk faaliyetleri hakkında bilgi verdikleri bir sunum yaptı. Sonax Türkiye Auton’u başarılı faaliyetlerinden dolayı tebrik ettikten sonra ,2019 yılında piyasaya arz edilecek yeni Sonax ürünlerini bayilerimize tanıttı.

Hemen ardından Auton Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Başaran 2018 yılında açılan Sonax Uygulama Merkezlerini tanıttı, işletme sahipleri hem kendilerini tanıtma hem de işletmeleri ve hedefleri hakkında bilgi sunma imkânı bulmuş oldu.

Toplantı Bülent Başaran’ın 2018 Sonax Uygulama Merkezleri faaliyetlerini anlatan sunumu ile devam etti. Ardından Auton’un 2018 yılında gerçekleştirdiği Sonax pazarlama, tanıtım ve satış faaliyetleri, detaylı olarak paylaşıldı. 2019 yılı için bayilerle birlikte karşılıklı görüş ve değerlendirmelerin yapıldığı toplantı, 2019 yılı için umutlu beklenti ve iyi temenniler ifade edildikten sonra hep birlikte Sonax aile fotoğrafı çektirilmesi ardından her yıl olduğu gibi dereceye giren bayiler Sonax – Auton’un en iyileri ödüllerini almanın heyecan ve mutluluğunu yaşadılar.

“En İyi Bayi ,“En İyi Satış” ve Özel ödüller olmak üzere üç kategoride Türkiye genelindeki 80 bayi arasında ilk 5’e giren bayiler ve Ayrıca 3 bayimiz de özel ödüle layık görüldü.

Ödül töreninde ödüle layık görülen tüm bayileri tebrik eden Sonax Türkiye Genel Müdürü Sayın Mahmut Yoloğlu, araç bakım sektöründe lider olmanın verdiği bilinç ve sorumlulukla Sonax Ailesi olarak daima hep birlikte emin adımlarla büyümeye, gelişmeye devam edeceklerini belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

Çarşamba, 07 Kasım 2018 / Yayınlanan Haberler

Auton’un Türkiye genelinde gerçekleştirdiği en önemli organizasyonlardan biri olan ”SONAX CLUB FEST” etkinliği tüm hızıyla sürüyor.

2018 yılında Türkiye genelinde 40 ilde düzenlenen ”Sonax Club” festivalinde Sonax uygulama merkezlerinde sunulan ürün ve hizmetler ile Sonax tutkunlarıyla buluşan festival , büyük bir ilgiyle karşılanıyor.Festivale otomobil tutkunları büyük ilgi gösteriyor.

İstanbul ayağında ilk kez Sonax Merkez Servisinde geçtiğimiz pazar günü düzenlenen festivalde araç tutkunları kişiselleştirilmiş otomobilleriyle büyük bir şenlik oluşturdu.
Katılımcılar arasında ünlü bayan Ralli şampiyonumuz Burcu Erenkul’un yanı sıra medya dünyasının sevilen ismi Murat Öztürk’de yer aldı.

Sonax seramik kaplama uygulaması ve seramik koruma ürünlerinin tanıtıldığı bu büyük organizasyonda katılımcılar keyifli bir Pazar günü geçirdiler.

Salı, 22 Mayıs 2018 / Yayınlanan Haberler

11-12 Mayıs 2018 tarihinde,Antep bayimiz Aksu Sonax’ın katıldığı,Gaziantep Amerikan Kültür Koleji Bahar Şenliğinden kareler.

Pazartesi, 07 Mayıs 2018 / Yayınlanan Haberler

6 MAYIS PAZAR GÜNÜ ,GAZİANTEP ORTA DOĞU FUAR ALANINDA YAPILAN DRİFT FESTİVALİNE KATILAN ANTEP BAYİMİZ AKSU SONAX’A GAZİANTEP HALKI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ.

YUKARI