Haberler

Sonax Almanya'dan Sonax Türkiye'ye İş Ziyareti

Sonax GMbH Almanya Genel Merkez adına  Bölge Satış Surumlusu Leonnarda GİNSBERG, Eğitim ekibi ile birlikte Sonax Türkiye, Azerbeycan, Kırgızistan, Irak ve Kuzey Kıbrıs Bölgeleri Distribütörü olan Auton Otomotiv A.Ş.’yi ziyaret ettiler.

6-9 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşen ziyaret programı  çerçevesinde Auton Genel Müdürümüz Sn. Mahmut YOLOĞLU’nu ziyaret ettikten sonra Alman ekibi ile Auton departman yöneticilerinin geniş katılımıyla gercekleşen toplantıda 2015 yılında Auton’nun Türkiye ve distribütörlük bölgesindeki gerçekleştirdiği Sonax faaliyet ve çalışmalarının yanı sıra 2016 yılı iş planları, 2016 yılında Türkiye pazarına lansmanı yapılacak yeni ürünler ve uygulama teknikleri üzerinde karşılıklı görüşmeler ve değerlendirmeler yapıldı.

Auton’nun 2015 yılında Sonax ile ilgili olarak gerçekleştirdiği hedeflerinde ve iş projelerinde yakaladığı başarıdan dolayı Auton ekibine memnüniyetlerini ifade eden ve tebriklerini sunana Sonax Almaya ekibi izleyen iki gün boyunca, Sonax Merkez Servis’te, Auton ekibine yeni ürünler hakkında uygulamalı eğitim verdikten sonra 9.01.2016 tarihinde ülkemizden ayrıldı.

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!