FORGOT YOUR DETAILS?

Salı, 29 Ocak 2019 / Yayınlanan Genel, Kampanyalar

ARACININ İLK GÜNKÜ HALİNİ ÖZLEYENLERE SONAX ‘TAN YILIN İNDİRİM FIRSATI!

 

 

Araçlarını yenileme fırsatını bulamayan müşterilerimizin  taleplerini göz önünde bulundurarak, müşterilerimize Sonax bakımı ile araçlarını  ilk günkü güzelliğine kavuşturma fırsatını sunmak için önemli bir kampanya düzenlemiş bulunuyoruz.

 

Mart sonuna kadar devam edecek bu avantajlı kampanyalardan yararlanmak için tüm müşterilerimizi en yakın SONAX Uygulama Merkezine (SUM) bekliyoruz.

 


 

 

Kampanya İçeriği ;

 

Düzenlediğimiz kampanya ile 2 aylık süre için Sonax ’ın en çok talep edilen, Sonax Detaylı İç Temizlik  ve Ozonla Sterilizasyon hizmetinde  %35 indirim ve

Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat listesinde yer alan tüm Sonax uygulama hizmetlerinde ise  %25 indirim imkanı getirilmiştir.

 

Müşterilerimizin, Sonax Detaylı İç Temizlik  ve Ozonla Sterilizasyon ile Sonax Hibrit  Boya  Temizleme  – Parlatma ve Koruma uygulamasını birlikte satın almaları halinde bu iki hizmet için oluşturulan paket fiyatı  799-TL olarak belirlenmiştir.

 

 

Kampanya Detayları;

 

Kampanya sadece “Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat Listesi “’ nde yer alan hizmetleri kapsamaktadır.

 

Sonax Özel Uygulama  Paketleri Fiyat Listesi “ ve “ Cam Filmi ve Folyo Kaplama  Hizmetleri Fiyat Listesinde ki hizmetler  kampanya kapsamı dışındadır.

 

 

Kampanya Koşulları;

 

11Kampanya 30.01.2019 ve 30.03.2019 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.

2-Sonax uygulama hizmetlerindeki kampanya kapsamına giren hizmetlerden tek tek yararlanacağı gibi, birlikte de yararlanabilir.  Bu durumda ilave indirim yapılmayacaktır.

3- Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.

4-Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr

5- Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/sonax-uygulama-paketleri-2/

6-Kampanya Özel Hizmet Paketleri ve Cam filmi , Folyo kaplama hizmetleri fiyat listesindeki uygulamalar için geçerli değildir.

7- Fiyatlara KDV Dahil Değildir.

 

 

Cuma, 19 Ekim 2018 / Yayınlanan Kampanyalar

SONAX bu kampanyayı müşterilerimizden gelen yoğun talepler göz önünde bulundurarak, hizmetleri içinde en çok talep edilen ve SONAX Yıldızları olarak anılan 3 hizmet paketinde %30’a varan bir indirim sağlamak suretiyle, müşterilemizin hem araçları güzelleşsin ve ferahlatsın, hem de kışın zorlu şartlarına karşı daha bakımlı ve korumalı olsun amacıyla hazırlanmıştır. Kampanyamız 20 Ekim – 31  Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.,

Kampanya kapsamında verilecek hizmetlerin detayları aşağıda listelenmiştir.

1.SONAX DIŞ KORUMA PAKETİ içeriği:

 1. Ülkemizde kışın oluşan çiğ, kırağ, yağmur gibi doğa olaylarının içeriğinde hava kirliliğine bağlı olarak bulunan asit, özellikle dışarıda bırakılan araçların boyasını ve plastik aksamlarını çok olumsuz şekilde etkileyerek, kısa sürede matlaşmasına ve renk atmasına yol açmaktadır. SONAX Nano Boya Koruma uygulaması, silisyum esaslı nano cila partiküllerinin, aracın vernikli boya yüzeyine yapışmasıyla şeffaf, sert ve parlak bir koruma katmanı oluşturur, böylece hem boyayı bu asidik etkenlerden korur, hem kolay temizlenecek bir yüzey oluşturur, hem de boyaya derinlik katarak estetik olarak mükemmel bir parlaklık sağlar. Jant Temizleme ve Koruma hizmetinde ise, jantların üzerinde biriken kaynamış balata tozu ve yağ gibi normal yıkama ile çıkmayan kirler temizlenerek yine nano cila ile korunur, böylece uzun bir süre kir tutması engellenir.

2.SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK PAKETİ içeriği:

Kışa girerken aracınızın en çok bakıma ihtiyaç duyduğu alan aracın içidir. Araç sürücülerinin, özellikle büyük şehirlerde günde en az 2 saat bu atmosferi soluduğu göz önünde bulundurulursa, aracın detaylı iç temizliği çok önemlidir. SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Paketi, aracın içini profesyonel sistemlerle detaylı bir şekilde temizlemenin yanında, bütün döşeme ve plastiklerin bakımını yaparak canlılık kazandırmaktadır. Yapılan temizliğin ardından uygulanan Ozonla Sterilizasyon sayesinde, aracın içinde ve klimasında yerleşip, kötü kokulara neden olan bakteri ve kirler %99 oranında yok edilmektedir. Böylece aracınızın içi siz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için temiz, ferah ve sağlıklı bir ortam haline getirilmektedir.

 

 

3.SONAX FAR YENİLEME PAKETİ içeriği:

Takdir edersiniz ki, matlaşan, çizilen ve sararan araç farları, ışık geçirgenliği azaldığı için, özellikle kışın zorlu şartlarında sürüş güvenliği açısından büyük tehdit yaratır. Bu durumdaki araç farları için, SONAX Far Çizik Giderme ve Seramik Esaslı Koruma hizmet paketi, araç farlarını ilk günkü parlaklık ve ışık geçirgenliğine kavuşturarak, sürüşü daha güvenli ve keyifli bir hale getirmektedir. %30 ‘a varan bir indirim sağlayacak olan bu kampanya, bu problemi yaşayan tüm müşterilerimiz için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

 

 

Yıl sonuna kadar devam edecek bu avantajlı kampanyalardan yararlanmak için tüm müşterilerimizi en yakın SONAX Uygulama Merkezine (SUM) bekliyoruz.

 

Kampanya Koşulları;

Kampanya 20 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir

 • Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paket içeriğiden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
 • Fiyatlara KDV dahil değildir.
 • Kampanya başka bir Sonax kampanyası ile birleştirilip kullanılamaz.
 • Kampanya paketlerimiz binek araçları içermektedir, long (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
 • Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için sonax.com.tr ziyaret edebilirsiniz.
 • Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için https://www.sonax.com.tr/sonax-uygulama-paketleri-2/
Perşembe, 28 Haziran 2018 / Yayınlanan Kampanyalar

Sonax Türkiye Genel Distribütörü Auton A.Ş. ile Yapı Kredi Bankası ve Worldcard arasında varılan mutabakata göre düzenlenen 2018 Temmuz MTV kampanya koşulları aşağıdaki gibidir ;

SONAX ’tan Worldcard sahiplerine özel 610 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde  %50 indirim ile 305 TL +KDV olacaktır.

01-31 Temmuz 2018 Motorlu taşıtlar vergisi ücretsiz 2 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir. Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 2 taksit uygulanmayacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması dahil değildir. Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır. Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir. Hesap üzerinden alınan ve TL card’lar ile yapılan ödemelere 2 taksit uygulanamamaktadır. Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar  Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir; TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir.

Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.trhttp://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu imkan 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında gelen müşterilerimizin Sonax Uygulama Merkezlerinden alacağı tüm hizmetler için Worldcard ile (Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar  için geçerlidir) yapacağı ödemelere Worldcard tarafından + 4 ilave taksit imkanı tanınmıştır.

31 Temmuz 2018 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için http://www.gib.gov.tr, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin Worldcard ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yukarıda adı geçen internet siteleri ile Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden veya yukarıda belirtilen tüm bankalara ait Worldcard ile yapılan vergi ödemeleri ve Yapı Kredi Bankası üzerinden havale, eft, virman vb. bankacılık işlemleriyle yapılan vergi ödemelerinin  tamamı kampanya kapsamına girmektedir.

Kampanya Katılım Koşulları:

 • Kampanyada 610 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde  %50 indirim ile 305 TL +KDV uygulanacaktır.
 • 01-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında  http://www.gib.gov.tr , http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.
 • Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir.
 • Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Fiyatlara KDV dahil değildir.
 • Kampanya 01 Temmuz-31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar yararlanabilecektir.
 • Kampanya paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek veya paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
 • Kampanya binek araçları içermektedir, long  (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
 • Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için sonax.com.tr

Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/sonax-uygulama-paketleri-2/

Perşembe, 07 Haziran 2018 / Yayınlanan Kampanyalar

Otomobilinizin estetik ve güzellik uzmanı SONAX’tan ,Babalar Gününe özel dört dörtlük kampanya !
(Sonax Nano Boya Temizleme Parlatma ve Koruma – İç Temizlik Paketi)

SONAX ailesi olarak tüm babalarımızın BABALAR GÜNÜ’ nü kutlar , SONAX ayrıcalıklarından yararlanmaları için SONAX Uygulama merkezlerimize bekleriz.

Kampanya Paket İçeriği ;
• SONAX NANO BOYA TEMİZLEME – PARLATMA VE KORUMA ;
• SONAX OZONLA DEZENFEKSİYON VE STRELİZASYON
• SONAX KLİMA TEMİZLEME VE DEZENFEKSİYON SİSTEMİ
• SONAX VIP OTOMOBİL YIKAMA

Kampanya Koşulları;
• Kampanya 07 Haziran -24 Haziran 2018 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
• Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paket içeriğiden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
• Kampanya başka bir Sonax kampanyası ile birleştirilip kullanılamaz.
• Kampanya binek araçları içermektedir, long (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.
• Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
• Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

YUKARI