Kampanyalar

Aracının İlk Günkü Halini Özleyenlere Sonax'tan Yılın İndirim Fırsatı

KAMPANYA SÜRESİ BİTMİŞTİR!

Araçlarını yenileme fırsatını bulamayan müşterilerimizin  taleplerini göz önünde bulundurarak, müşterilerimize Sonax bakımı ile araçlarını  ilk günkü güzelliğine kavuşturma fırsatını sunmak için önemli bir kampanya düzenlemiş bulunuyoruz.

Mart sonuna kadar devam edecek bu avantajlı kampanyalardan yararlanmak için tüm müşterilerimizi en yakın SONAX Uygulama Merkezine (SUM) bekliyoruz.

Kampanya İçeriği ;

Düzenlediğimiz kampanya ile 2 aylık süre için Sonax ’ın en çok talep edilen, Sonax Detaylı İç Temizlik  ve Ozonla Sterilizasyon hizmetinde  %35 indirim ve

Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat listesinde yer alan tüm Sonax uygulama hizmetlerinde ise  %25 indirim imkanı getirilmiştir.

Müşterilerimizin, Sonax Detaylı İç Temizlik  ve Ozonla Sterilizasyon ile Sonax Hibrit  Boya  Temizleme  – Parlatma ve Koruma uygulamasını birlikte satın almaları halinde bu iki hizmet için oluşturulan paket fiyatı  799-TL olarak belirlenmiştir.

 

Kampanya Detayları;

Kampanya sadece “Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat Listesi “’ nde yer alan hizmetleri kapsamaktadır.

Sonax Özel Uygulama  Paketleri Fiyat Listesi “ ve “ Cam Filmi ve Folyo Kaplama  Hizmetleri Fiyat Listesinde ki hizmetler  kampanya kapsamı dışındadır.

 

Kampanya Koşulları;

11Kampanya 30.01.2019 ve 30.03.2019 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.

2-Sonax uygulama hizmetlerindeki kampanya kapsamına giren hizmetlerden tek tek yararlanacağı gibi, birlikte de yararlanabilir.  Bu durumda ilave indirim yapılmayacaktır.

3- Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.

4-Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr

5- Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/sonax-uygulama-paketleri-2/

6-Kampanya Özel Hizmet Paketleri ve Cam filmi , Folyo kaplama hizmetleri fiyat listesindeki uygulamalar için geçerli değildir.

7- Fiyatlara KDV Dahil Değildir.

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!