Kampanyalar

SONAX GARANTİ BANKASI MTV SONAX VİRÜS KORUMA PAKETİ KAMPANYASI

Sonax Türkiye Genel Distribütörü Auton A.Ş. ile Garanti Bankası ve Bonus iş birlikteliği ile hayata geçirilen  2021 Ocak MTV Kampanyamızın detayları aşağıdaki gibidir;

MTV kampanya ödemelerini Garanti kredi  kartları ile yapan kart sahiplerine özel SONAX ’tan 450TL değerindeki SONAX VİRÜS KORUMA PAKETİ,  %50 indirim ile 225TL + SONAX SİGARA AĞIR KOKU GİDERİCİ (75 ml) Hediye olarak kampanya uygulanacaktır.

 

SONAX VİRÜS KORUMA PAKET İÇERİĞİ

 • SONAX OZONLA DEZENFEKSİYON VE STERİLİZASYON

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu,Sonax uygulama merkezlerinde aracınızın içi ozon ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozon ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok eder. Önemli Uyarı: Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine Sonax ürünleri temizlik sonrasında uzun süre solunulmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler. Bunun için sertifikaya sahip olan tek temizlik markası olan Sonax markasını sağlınız için tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 • SONAX PROBİYOTİK KORUMA

Sonax Ozonla Sterilizasyon Uygulaması ile sterilize edilen araç içine, Sonax Ürün Ve Uygulama Eğitimlerini alan profesyonel uygulama personelleri tarafından Sonax Air Aid Power Clean ürünü uygulaması Sonax Hizmet Standartlarına göre yapılarak Sonax Probiyotik Koruma Hizmeti gerçekleştirilir.

Araç bakım uzmanları teknolojiyi “devrimci” olarak nitelendiriyor – Yeni “Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner” ile araç bakım uzmanları ilk kez araç içerisini temizlemek için doğal aktif maddeler kullanıyor. Bu eşsiz yenilik sayesinde Sonax, pazarda öncü bir      rol oynamaktadır. Neden Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner  Probiyotikler, ürettikleri antimikrobiyal metabolitlerle patojen olarak tanımlanan zararlı mikrop, virüs, bakteri ve mantarların üremelerini baskılayan ve çoğalmalarını engelleyen canlı bakteri kültürlerinden oluşan mikroorganizmalar olarak tanımlamaktadır. Probiotic kültürler, kötü koku üretmeyen ve küflenmeye sebebiyet vermeyen sağlıklı mikroflora oluşturur.

*Bakteriler dünya üzerinde yaşam için hayati öneme sahiptir.

*Bakterilerin çoğu faydalıdır. Bu nedenle, onlardan tamamıyla kurtulmak yerine yararlı ve zararlı bakteriler arasında sağlıklı denge kurmak çok daha faydalı ve sürdürülebilir olacaktır.

*Böylece zararlı bakterilerin oluşturduğu risk de daha az olacaktır.

*Mikrobial yönetim ile, bakterilere karşı değil bakterilerle birlikte savaşarak istikrarlı mikroflora bir ortam oluşturulur.

*Sonax probiyotik Air Aid Power Cleaner , sporülasyonun eşsiz özelliğine sahip önemli bir bileşen olarak probiyotik bakteriler içerir.

*Probiyotikler, insan ve hayvan sağlığı açısından  faydalı ve koruyucu özelliğinden dolayı, gıda ve sağlık endüstrisinde yıllardır bilinen ve kullanılan güvenli ve faydalı bakrerilerdır.

 • SONAX SİGARA AĞIR KOKU GİDERİCİ (75 ml)

Kampanyadan uygulama yaptıran tüm müşterilerimize Sonax Sigara Ağır Koku Giderici 75 ML ürün hediye edilecektir.

Kampanya 01-  Ocak – 1 Şubat2021 tarihinde yapılacak MTV ödemelerinde geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında yapılan ödemelere ait dekont’un veya BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet’ten ilgili karttaki MTV ödeme işleminin Sonax Uygulama Merkezinde ibraz edilmesi /gösterilmesi gerekmektedir.

28 Şubat 2021 tarihine kadar yetkili Sonax Uygulama Merkezlerinde kampanyadan yararlanılabilir.

 

Kampanya Katılım Şartları

1 Ocak – 1 Şubat 2021 tarihleri arasında Garanti BBVA Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Dragon Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business yapılan tüm ödemeler kampanyadan yararlanabilir. BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi, Garanti BBVA ATM’leri ve garantibbva.com.tr’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi ivd.gib.gov.tr ’de  ödeme seçeneklerinden, Mobil Ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

 

 • Kampanyadan Garanti BBVA Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Dragon Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kart sahipleri yararlanabilir.
 • BonusFlaş’ta Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile taksit seçiminizi de yaparak ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de, Mobil ödeme seçeneklerinden GarantiPay seçilerek ödeme yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait gelen bildirimi açıp onaylayarak ya da “Ödemeler” menüsünden GarantiPay ile Ödeme adımında bekleyen işleminizi onaylayarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ücretsiz 3 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilir.
 • BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden ödeme sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.
 • BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve Garanti BBVA ATM’lerinden yapılan ödemelerde tek ödeme ve 2 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
 • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
 • Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
 • Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
 • Kampanya dahilinde işlem yapan müşterilerimiz SONAX Uygulama Merkezlerinde SONAX VİRÜS KORUMA PAKETİ ’nde 50% indirimden yararlanabilirler. İndirimden yararlanılabilmesi için MTV ödeme işleminin(dekontunun) veya BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet’ten ilgili karttaki MTV ödeme işleminin Sonax Uygulama Merkezinde ibraz edilmesi /gösterilmesi gerekmektedir.
 • SONAX indirim kampanyası 01/01/2021 ve 28/02/2021 tarihleri arasında tüm SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV Dahildir.
 • Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
 • Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.
 • Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.
 • Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için sonax.com.tr
 • Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

Gib.gov.tr’den GarantiPay’le 3 Taksit Fırsatı ile Ödeme Nasıl Yapılır?

 1. gib.gov.tr ’de borcunuzu sorguladıktan sonra ödeme seçeneklerinden, Mobil Ödeme altındaki GarantiPay’i seçin
 2. Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınız bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
 3. Ödeme yapacağınız kartınızı seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile onaylayın
 4. GarantiPay’le 3 taksit fırsatından yararlanmak için Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işleme “Peşin” onay vermenizin ardından işleminiz otomatik olarak 3 taksite bölünecektir.

 

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!