Kampanyalar

SONAX KIŞA HAZIRLIK KAMPANYASI YENİ (SIFIR) ARAÇ PAKET İÇERİĞİ

KAMPANYA SÜRESİ BİTMİŞTİR…

SONAX KIŞA HAZIRLIK Kampanyasında, siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun talepler göz önünde bulundurarak, hizmetleri içinde en çok talep edilen ve SONAX Yıldızları olarak anılan hizmetleri birleştirerek oluşturduğumuz Kullanılmış (İkinci El) Araç ve Yeni (Sıfır) Araç kategorilerinde %30’a varan bir indirim sağlamak suretiyle, müşterilerimizin hem araçları güzelleşsin ve ferahlatsın, hem de kışın zorlu şartlarına karşı daha bakımlı ve korumalı olması amacıyla düzenlemiştir.

Sonax Kışa Hazırlık Kampanyasında,

 

YENİ (SIFIR) ARAÇ PAKET İÇERİĞİ

1. SONAX CERAMİC COATING CC EVO içeriği:

Ürün seti her ikisi de hava ile temas ettiğinde bağımsız ve çapraz bir şekilde bağlanarak çok katı ve kimyasallara karşı dirençli bir film oluşturan BaseCoat ve GlossCoat kaplama ürününden oluşur.

Boya yüzeyinde , Base Coat Evo’nun stabil sağlam yapısı ile Gloss Coat Evo nun esnek ağının kombinasyonu, iki hatta üç katmanlı bir yapı ile sonuçlanır.

Kimyasal etkileşim sırasında, seramik ve organik reçineler arasında bağlayıcı madde gibi görev yapan ve üç boyutlu çapraz bağlamayı sağlayan moleküler köprüler oluşur.

*Seramik kaplama, boya yüzeyinde yapışkan ve geçirimsiz özel bir katman oluşturur.

*Cilaların aksine, boya yüzeyine aktif olarak ve sıkıca tutunur ve bu nedenle çok daha dayanıklıdır.

*Aracınızın boya yüzeyinde adeta ikinci bir vernik katmanı görevi görür.

*Seramik kaplama son derece dayanıklıdır. Boya yüzeyine ve aracın kullanımına bağlı olarak, garanti süresi 3 yıldır.

*Kaplandığı boya yüzeyinin kalitesini mükemmel bir şekilde artıran seramik kaplamanın  sağladığı avantajlar şöyledir:

  • Hidrofobik (Suİtici) Özellik

  • Kimyasal Direnç

  • UV Direnci

  • Böcek, kuş dışkısı, ağaç reçinesi gibi biyolojik etmenlere karşı koruma

Seramik kaplamanın sahip olduğu diğer önemli bir işlevse, boya yüzeyini tekrar kirlenmeye karşı korumak ve kendi kendini temizleme etkisi yaratmaktır. Profesyonel bir seramik kaplamadan sonra boya yüzeyi derin, parlak ve mükemmel bir görünüme kavuşur.

 

2. SONAX OZONLA DEZENFEKSİYON VE PROBİYOTİK KORUMA İçeriği:

Araç bakım uzmanları teknolojiyi “devrimci” olarak nitelendiriyor – Yeni “Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner” ile araç bakım uzmanları ilk kez araç içerisini temizlemek için doğal aktif maddeler kullanıyor. Bu eşsiz yenilik sayesinde Sonax, pazarda öncü bir rol oynamaktadır.

Neden Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner

Probiyotikler, ürettikleri antimikrobiyal metabolitlerle patojen olarak tanımlanan zararlı mikrop, virüs, bakteri ve mantarların üremelerini baskılayan ve çoğalmalarını engelleyen canlı bakteri kültürlerinden oluşan mikroorganizmalar olarak tanımlamaktadır. Probiotic kültürler, kötü koku üretmeyen ve küflenmeye sebebiyet vermeyen sağlıklı mikroflora oluşturur.

*Bakteriler dünya üzerinde yaşam için hayati öneme sahiptir.

*Bakterilerin çoğu faydalıdır. Bu nedenle, onlardan tamamıyla kurtulmak yerine yararlı ve zararlı bakteriler arasında sağlıklı denge kurmak çok daha faydalı ve sürdürülebilir olacaktır.

*Böylece zararlı bakterilerin oluşturduğu risk de daha az olacaktır.

*Mikrobial yönetim ile, bakterilere karşı değil bakterilerle birlikte savaşarak istikrarlı mikroflora bir ortam oluşturulur.

*Sonax probiyotik Air Aid Power Cleaner, sporülasyonun eşsiz özelliğine sahip önemli bir bileşen olarak probiyotik bakteriler içerir.

*Probiyotikler, insan ve hayvan sağlığı açısından faydalı ve koruyucu özelliğinden dolayı, gıda ve sağlık endüstrisinde yıllardır bilinen ve kullanılan güvenli ve faydalı bakrerilerdir.

 

 

3. SONAX KOMPLE İÇ KORUMA İçeriği:

SONAX Komple İç Koruma ürünü Sonax mühendislerinin yıllardır ciddi bir çalışması sonucunda üretilmiştir. Otomobillerin iç mekanlarında bulunan kapı döşemeleri, bakalit, vitil, deri, vinil ve koltuk döşeme yüzeylerine zarar vermeden temizlemeye olanak sağlayan bu ürün ile uzun yıllar tam koruma da sağlanabilmektedir…

SONAX Komple İç Koruma Ürünün Avantajları; SONAX Komple İç Koruma ürünü ile derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğini yitirmemesi yani derinin kuruyup çatlamasının önüne geçilmeye çalışılır. Sonax ürünleri arasında yer alan SONAX Komple İç Koruma ile derinin tüm özelliklerini koruyabilmesi sağlanır. SONAX Komple İç Koruma Ürünü ile aracın iç aksamlarının zararlı güneş ışınlarından korunabilmesi sağlanır. Sonax koruma ürünleri tozun ve kirin deri yüzeylerine yapışmasını önler. Sonax personelleri tarafından yapılan uygulama neticesinde ürün araç koltuk liflerini sarar ve bu sayede kirlerin yüzeye nüfuz etmesini önler.

SONAX Komple İç Koruma ürünü derinin kendine has özelliklerini korumasını sağlar. Aracın içerisinde kaza sonucunda oluşabilecek su ve yağ bazlı lekelerin kolayca temizlenebilmesi sağlanır. SONAX Komple İç Koruma ürünü sayesinde yoğun bir koruma sağlandığından dolayı aracın ikinci el değerinde herhangi bir düşüş yaşanmaz.

Sonax uygulama merkezlerinde yaptıracak olduğunuz SONAX Komple İç Koruma hizmetleri sonrasında iç mekân aracınızı almış olduğunuz ilk günkü görünümüne kavuşur. SONAX Komple İç Koruma hizmetleri yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Bu süre aracınızın niteliğine bağlı olarak değişkenlikler gösterir.

 

Kampanya Katılım Koşulları

1-Kampanya 14/11/2020 ve 15/01/2021 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.

2-Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.

3-Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.

4-Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.

5-Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr

6-Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/sonax-uygulama-paketleri

7- Fiyatlara KDV Dahildir.

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!