Kampanyalar

Sonax & Koç Ailem Hizmet Kampanyası

Türkiye’nin en seçkin topluluklarından olan Koç Grubunun değerli çalışanlarının içinde yer aldığı KOÇ Ailem grubu üyelerine özel Almanya Markalar Danışma Kurulu tarafından 2017 yılında car care sektöründe yüzyılın markası seçilen Sonax markası tarafından geliştirilen Profesyonel Car Care Hizmetlerinden indirimli yararlanmalarını sağlayan yeni kampanyamızı hayata geçirmiş bulunuyoruz.

Koç Ailem’in değerli üyelerine Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat Listesinde yer alan tüm hizmet başlıklarında %20 indirim imkanı tanınmıştır.

Kampanya Kuralları
1- Sonax hizmetlerinden yararlanmak isteyen Koç Ailem üyesi, kendi cep telefonunu üzerinden kampanya katılımı için kod alacaktır.
2- Koç Ailem üyesi alınan bu 8 haneli alphanumeric kod ile bulunduğu şehirde yer alan Sonax Uygulama Merkezine gidecektir.
3- Koç Ailem üyesi yararlanmak istediği hizmet için aldığı kampanya kodunu Sonax Uygulama Merkezi Yetkilisine iletecektir.
4- Sonax Uygulama Merkezi Yetkilisi, ilgili hizmet için araç kaydı açıp Koç Ailem üyesinden aldığı kampanya kodunun sisteme girişini yaparak, kodun doğruluğunu teyit edecektir.
5- Sonax Uygulama Merkezinde aracın işlemleri tamamlandığında , kampanya kapsamındaki hizmetler için Koç Ailem üyesinden %20 indirim uygulanarak araç garanti belgesi ile birlikte teslim edilecektir.

Kampanyaya Katılım Şartları

1. Kampanya 01/02/2020 ve 30/06/2021 tarihleri arasında tüm SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
2. Fiyatlara KDV Dahildir.
3. Kampanyaya Sonax Uygulama Hizmetleri Fiyat Listesindeki tüm Hizmetler dahil olup, Sonax Özel Uygulama Paketleri Fiyat Listesi ve Diğer Uygulama Hizmetleri Fiyat Listesinde yer alan hizmetler dahil değildir.
4. Kampanya kapsamındaki hizmetlerden yararlanmak için, Sonax Uygulama Merkezinden randevu alınması gerekmektedir.
5. Kampanyadan yararlanabilmek için , Kampanya katılım kodunun Sonax Uygulama Merkezlerinde ibraz edilmesi gerekmektedir.
6. Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.
7. Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.
8. Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
9. Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!