Kampanyalar

Sonax World Kampanyası

KAMPANYA SÜRESİ BİTMİŞTİR! Yapı Kredi Bankası World Card üyelerine Sonax Uygulama Merkezlerinde Sonax Ozonla Sterilizasyon ve Probiyotik Koruma Hizmetinde %40 İndirim…
Kampanya Kuralları
1- Sonax hizmetinden yararlanmak isteyen World Card üyesine talep etmesi durumunda , Yapı Kredi Bankası tarafından kampanya katılım kodu gönderilecektir.
2- World Card üyesi, kendisine gönderilen 8 haneli alphanumeric kod ile bulunduğu şehirde yer alan Sonax Uygulama Merkezine gidecektir.
3- World Card üyesi ‘’Sonax Ozonla Sterilizasyon ve Probiyotik Koruma Hizmeti’’ için aldığı kampanya kodunu Sonax Uygulama Merkezi Yetkilisine iletecektir.
4- Sonax Uygulama Merkezi Yetkilisi, ilgili hizmet için araç kaydı açıp – World Card üyesinden aldığı kampanya kodunun sisteme girişini yaparak, kodun doğruluğunu teyit edecektir.
5- Sonax Uygulama Merkezinde aracın işlemleri tamamlandığında , kampanya kapsamındaki ‘’Sonax Ozonla Sterilizasyon ve Probiyotik Koruma Hizmeti’’ için World Card üyesi %40 indirim uygulanacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları
1. Kampanya 20/07/2020 ve 30/09/2020 tarihleri arasında tüm SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
2- Fiyatlara KDV Dahildir.
3- Kampanya kapsamındaki hizmetlerden yararlanmak için, Sonax Uygulama Merkezinden randevu alınması gerekmektedir.
4- Kampanyadan yararlanabilmek için , Kampanya katılım kodunun Sonax Uygulama Merkezlerinde ibraz edilmesi gerekmektedir.
5- Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.
6- Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.
7- Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
8- Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!