Kampanyalar

SONAX’TAN BÜYÜK BAHAR KAMPANYASI

SONAX’TAN BÜYÜK BAHAR KAMPANYASI

Sonax Bahar Kampanyası  18 Mart-30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Sonax Bahar Kampanyasında  SONAX CERAMİC COATİNG CC ONEhizmeti 2.500TL yerine 1.690TL , SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE OZONLA STERİLİZASYON hizmeti 1.150TL yerine 790,TL olarak uygulanacaktır.

Kampanyaya Dâhil Olan Hizmetler:

 

SONAX CERAMİC COATİNG CC ONE

CC One, boya yüzeyinin benzersiz parlak görünümünü korumak için adeta güçlü bir silahtır. Modern boya yüzeyi molekülleri, kürlenme sırasında oluşan güçlü atomik bağlarla bir arada tutulan son derece yoğunlaştırılmış bir kimyasal sistemdir. Tek aşamada uygulanabilen Hibrit Seramik Kaplama CC One ile SONAX, bu kuvvet alanını etkili bir şekilde güçlendiren güçlü bir koruma ürünü geliştirmiştir.

Kaplama söz konusu olduğunda, basınç uygulayarak boya yüzeyinde çalışmak sadece amatörlerin işidir. Profesyoneller, yeni cilalanmış boya yüzeyine özenle nasıl uygulama yapacaklarını bilirler. Bu nedenle Hibrit Seramik Kaplama CC One’ın uygulama süngeri bir malzeme üçlüsünden oluşur.

*En üstte yer alan, Uygulama süngerinin  tutma bölümü  ergonomik kullanım sağlar.

*Altında bulunan Sıvı Katmanı, ürünü depolar ve yüzeye mükemmel dağılımını sağlar.

*En üst bölümdeki Mikrofiber Cila Katmanı ise hafifçe boya yüzeyinde kayabilen mikrofiber malzemeden yapılmıştır.

İnovatif üç bileşenli uygulama süngeri tek aşamalı uygulamanın etkisini maksimize eder.

GÜÇLÜ ESNEKLİK                                                                                                                                                      

Tek bir uygulama ile çeşitli organik ve inorganik polimerlerden oluşan Hibrit CC One ağı boya yüzeyi ile bağlanır. Özel uygulama süngerleri, Si-Karbon Teknolojisinin ince bir yüzey üzerinde çalışmasını sağlar ve  12 aya kadar boya yüzeyinde, dayanıklı ve renk derinliğine sahip koruyucu kalkan oluşur. Yüzey son derece pürüzsüz ve cila gibi yumuşak/esnek hale gelir. Boya yüzeyi kendini tahrip eden yol ve çevresel şartlara karşı daha etkili bir şekilde direnebilecek gerekli esnekliğe sahip olur.

UYGULAMA

Seramik Kaplama CC ONE _ Si-C Teknoloji , Kolay ve güvenli uygulaması ile yeni geliştirilmiş/eşi benzeri olmayan tek aşamalı ve uzun süreli kaplama:

Ürünü uygulayın, silin, bitti! Uygulama esnasında oluşan kimyasal reaksiyon, ürünü 15 aya kadar dayanıklı şeffaf bir kaplamaya dönüştürür. Özellikle koyu renk boya yüzeylerinde renk doygunluğunu yoğun bir şekilde artırır ve olağanüstü parlaklık sağlar. Yüzey pürüzsüzleşir ve kir tutmaz.

Si-Carbon teknolojisine dayanan SONAX PROFILINE HYBRID COATING CC ONE, uzun süreli etkiye sahip yeni, tek aşamalı bir kaplama türüdür. Kaplama, boya yüzeyinin serbest yüzey enerjisini azaltır ve boyaya 15 aya kadar güçlü, su ve kir tutmaz özellik kazandırır. Özellikle koyu renk boya yüzeyinin renk doygunluğunu yoğun bir şekilde artırır ve olağanüstü parlaklık sağlar. Kimyasal reaksiyon süresinden sonra, reaktif kaplama tamamen pürüzsüz koruyucu bir tabaka oluşturur.

 

SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE OZONLA STERİLİZASYON

Detaylı Sonax iç temizlik ve sterilizasyon hizmetleri ile döşemelerin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır. Temizlik ürünlerinden multistar özel formülü ve 12-13 seviyelerindeki Ph değeri ile kaliteli bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır…

Temizliği yapılan aksamlar yumuşatıcı özelliği olan ürünler ile özel korumaya alınır. Yapılan Sonax Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemlerinde ozonla temizlik işlemleri uygulanarak aracın içindeki kötü kokuların giderilmesi ve oluşabilecek kötü kokuların engellenmesi sağlanır.

Kir ve Lekeler

Aracınızın içinde oluşan en ağır kir ve lekeler Sonax AR-GE mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ile temizlenir ve bu temizlik ürünler ile uzun süreli koruma sağlanır. Kaliteli ham maddeye sahip olan Sonax temizlik ürünleri ile temizliği yapılan kısımların dokusuna ve rengine zarar verilmesi önlenir. Kir ve lekelerin niteliğine göre Sonax tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemelerinden birini seçebilirsiniz.

Sonax mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik ürünleri güçlü bir alkalik özelliğe sahiptir. Bu da temizliğin yüzeye zarar vermeden kolayca giderilebilmesini sağlamaktadır.  Ayrıca Sonax mühendisleri tarafından üretilen Sonax temizlik ürünleri kirin niteliğine özel olarak çeşit çeşit üretilmiştir. Temizlenecek olan ürünün niteliklerine uygun olarak en iyi Sonax temizlik ürünlerini seçebilirsiniz.

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

Aracın havalandırma kanalları, gösterge panelleri, klima kanalları ve ön çekmece cam fitilleri gibi ulaşılması zor olan bölgeler Sonax ürünleri ile hiçbir aksama zarar verilmeden temizlenebilmektedir. Sonax mühendislerinin ciddi bir AR-GE çalışması sonucunda üretilen ürünler ile klima kanallarını ve aracın birçok dip bölgesini başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir – Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

Aracınızın içerisindeki tüm plastik aksamlar Sonax temizlik ürünleri ile temizlenmesi sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici Sonax temizlik ürünleri ile bu tür plastik aksamlar oldukça başarılı bir şekilde temizlenir ve ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Deri ve vinil döşemeler Sonax ürünleri ile yüzeye zarar verilmeden kaliteli bir şekilde temizlenmektedir.Diğer işletmelerden farklı olarak Sonax uygulama merkezlerinde plastik aksam ve deri döşemelerin kir ve lekelerden temizlenmesi ve korunması işlemi çeşit çeşit Sonax temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani Sonax profesyonelleri kirin niteliğine en uygun Sonax temizleyiciyi seçerek etkin temizlik ve koruma sağlamış olur.

Bagaj İçinin Temizlenmesi

Bagaj içinin temizlenmesi de kritik bir öneme sahiptir. Aracın en çok kirlenebilen bölümleri arasında yer alan bagaj içinin temizlenebilmesi için özel olarak üretilen Sonax ürünleri tercih edilmelidir. Yüzeye zarar verilmeden yapılan bu işlemler neticesinde uzun süreli yoğun koruma sağlanır.

Araç Camlarının Temizlenmesi

Araç cam yüzeylerinin eskisinden daha kaliteli bir görünüme kavuşabilmesi amacıyla Sonax mühendisleri tarafından oldukça kaliteli temizlik malzemeleri üretilmiştir. Görüş netliği sağlayan ve aracın cam yüzeyinin başarılı bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu özel temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

Sonax uygulama merkezlerinde aracınızın içi ozan ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozan ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok etmeye olanak tanıyan Ozan ile temizleme işlemleri için sizleri Sonax uygulama merkezlerine bekliyoruz.

Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine Sonax ürünleri temizlik sonrasında uzun süre solunmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler. Bunun için sertifikaya sahip olan tek temizlik markası olan Sonax markasını sağlınız için tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Kampanya Koşulları

  • Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  • Kampanya 18/03/2022 ve -30/04/2022 tarihleri arasında bütün SONAX Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
  • Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
  • Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.
  • Kampanya binek araçları içermektedir, Long (SUV – Panelvan – Minibüs – E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %20 artırılarak uygulanır.
  • Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr
  • Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!