FORGOT YOUR DETAILS?

Sonax Club Avantajlarıyla Online Hizmet Fırsatı

Sonax 17 yıldır Türkiye’de 500’ü aşkın araç temizlik, bakım ve koruma ürünlerinin yanı sıra Türkiye genelinde kurduğu 80 civarındaki Sonax uygulama merkezi bayilerinde 26 hizmet başlığı altında ifa edilen Sonax profesyonel araç yıkama, detaylı iç temizlik, boya koruma, cam filmi, far çizik giderme vb... hizmetler sunmaktadır.

Sonax Türkiye Distiribütörü Auton Otomotiv A.Ş. Sonax müşterilerinin bayilerde sunulan hizmetlere daha hızlı ve kolay erişimini sağlamak amacıyla, Sonax üstün hizmet kalite ve güvencesiyle SONAX CLUB web sitesi üzerinden on-line hizmet satışını müşterilerinin hizmetine  sunmuştur.

Sonax bayilerinde sunulan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın.

 

Sonax Almanya’dan Sonax Türkiye’ye İş Ziyareti ! 
Sonax GMbH yetkilileri Auton Otomotiv A.Ş.'yi ziyaret ettiler. 10-11 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen ziyaret programı çerçevesinde, 2017 yılında Auton'un Türkiye ve distribütörlük bölgelerinde gerçekleştirdiği Sonax faaliyet ve çalışmalarının yanı sıra 2018 yılı iş planları, 2018 yılında Türkiye pazarına lansmanı yapılacak yeni ürünler ve uygulama teknikleri üzerinde karşılıklı görüşmeler ve değerlendirmeler yapıldı.

 

YUKARI