Sonax Araç İçi Symbiotic (Probiyotik) Koruma

 

 

Sonax Symbiotic (Probiyotik) Koruma

 

Araç bakım uzmanları teknolojiyi “devrimci” olarak nitelendiriyor – Yeni “Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner” ile araç bakım uzmanları ilk kez araç içerisini temizlemek için doğal aktif maddeler kullanıyor. Bu eşsiz yenilik sayesinde Sonax, pazarda öncü bir rol oynamaktadır.

Neden Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner

Probiyotikler, ürettikleri antimikrobiyal metabolitlerle patojen olarak tanımlanan zararlı mikrop, virüs, bakteri ve mantarların üremelerini baskılayan ve çoğalmalarını engelleyen canlı bakteri kültürlerinden oluşan mikroorganizmalar olarak tanımlamaktadır. Probiotic kültürler, kötü koku üretmeyen ve küflenmeye sebebiyet vermeyen sağlıklı mikroflora oluşturur.

*Bakteriler dünya üzerinde yaşam için hayati öneme sahiptir.

*Bakterilerin çoğu faydalıdır. Bu nedenle, onlardan tamamıyla kurtulmak yerine yararlı ve zararlı bakteriler arasında sağlıklı denge kurmak çok daha faydalı ve sürdürülebilir olacaktır.

*Böylece zararlı bakterilerin oluşturduğu risk de daha az olacaktır.

*Mikrobial yönetim ile, bakterilere karşı değil bakterilerle birlikte savaşarak istikrarlı mikroflora bir ortam oluşturulur.

*Sonax probiyotik Air Aid Power Cleaner , sporülasyonun eşsiz özelliğine sahip önemli bir bileşen olarak probiyotik bakteriler içerir.

*Probiyotikler, insan ve hayvan sağlığı açısından  faydalı ve koruyucu özelliğinden dolayı, gıda ve sağlık endüstrisinde yıllardır bilinen ve kullanılan güvenli ve faydalı bakrerilerdır

 

Sağlıklı Mikrofloranın gösterimi:

Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner’in etkisini örnekle göstermek için tost ekmeği dilimi kullanılmıştır.

Ekmeğin sol kısmına 1 defa Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner uygulandı; sağ kısmına ise herhangi bir işlem yapılmadı.

5 hafta sonrasında, uygulamanın yapıldığı kısım sağlıklı mikroflora dolayısıyla iyi durumdaydı; sağ kısım ise kötü mikroflora nedeniyle küflendi. Araçta türeyen ve klimadaki kötü kokunun nedeni de bu kötü mikrofloralardır.

KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

Geleneksel Biyosidal Dezenfektan Ürünler

DEZENFEKSİYON: Uygulandığı ortamı kısa süreliğine  ( bir kaç saat) % 99,9 oranında microplardan (  virus,bakteri,mantarlardan) arındırma anlamına gelir.

Sonuç:
İstenmeyen kokuları yeniden üreten çok dirençli mikropların hızla oluşumu.

Dezenfektanlar bakterilerin % 99.9’unu yok ederken; kalan % 0.1 çok kısa bir süre içinde yeniden çoğalır.

Dezenfektan yeniden gerekir.

Probiotic Ürünler

Bilinmelidir ki doğal ortamda  oluşan  tüm rahatsiz edici  kokulara yol acan mikroorganizmaları  ( bakteri,mantar ,virus..vb.)  yok eden ve havayı temizleyen yine doğada var olan yararlı bakterilerdır.Yararlı bakteriler doğanın görünmeyen temiz elidir.

Probiotic kültürler,uygulandıkları yüzeyde microbiyal bir katman oluşturarak yararlı bakteri üretmeye devam eder  günlerce bazen aylarca microflorayı besleyerek ortamı tıpkı doğadaki gibi microorganizmalardan temizler,  kokusuz, temiz  ve sağlıklı bir havanin oluşmasını sağlar.

Mikrobial yönetim ile, bakterilere karşı değil bakterilerle birlikte savaşarak ortamı  hastalıklara yol microplardan temizlenmesi,sağlıklı bir microfloraya kavuşturulması ve uzun süreli korunması  mümkün olmaktadır.

Sonax Air Aid Power Yılda iki kere kullanılır, sürekli bir koruma sağlar.

Bakteriyel direnç riski yoktur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama

Sonax Ozonla Sterilizasyon Uygulaması ile sterilize edilen araç içine, Sonax Ürün Ve Uygulama Eğitimlerini alan profesyonel uygulama personelleri tarafından Sonax Air Aid Power Clean ürünü uygulaması Sonax Hizmet Standartlarına göre yapılarak Sonax Probiyotik Koruma Hizmeti gerçekleştirilir.

 

 
 

Toplam Hizmet İşlem süresi 1,5 saatir

Bu işlem sonucunda araç içine püskürtülen ürünün, araç içinde oluşturduğu kültürler 6 ay boyunca araç içinde koruma sağlar

Probiyotik Koruma Türkiyede İlk ve Sadece Sonax Uygulama Merkezlerinde

 

UYGULAMA VİDEOSU

 

E-Bültene Kayıt Ol!

Fırsat & indirimlerden haberdar olmak için e-bültene kayıt ol!